Moto Asocijacija Srbije - FORUM
OFF TOPIC => Off Topic - generalno... => Temu započeo: Aleksa - MK Čokanlija Januar 05, 2012, 08:05:15 posle podne
-
KRAGUJEVAC - Prvi sajam motora Moto Rock Expo, biće održan u Kragujevcu od 13. do 15. januara, najavili su danas organizatori.
Prema najavama organizatora, najsrećniji posetilac Moto Rock Expo, čija ulaznica bude izvučena, uz pokazano znanje iz bajkerske kulture i muzike, dobiće šansu da postane vlasnik legendarnog motora Harli-Dejvidson.
Sajam je namenjen ljubiteljima motora i rok muzike, a posetioci će moći da vide atraktivne moto-programe i nove modele motora, kao i da uživaju u muzičkim programima.
U petak, 13. januara, nastupiće "ČBS", "Pero deformero" i "Tribute to AC/DC", dok će u subotu, 14. januara svirati "Riblja čorba", "
-
HD? Jel ovo provereno?
Cak i da je polovan opet treba kinte za tako nesto da se pokloni...
-
HD? Jel ovo provereno?
Cak i da je polovan opet treba kinte za tako nesto da se pokloni...
Moras priznati da lepo zvuči ;D ;D
Bice za vikend i izvestaj sa lica mesta...
-
Zvuci odlicno. Ulaz dzaba, motor dzaba.. Jos samo pivo za dz i eto raja :D
-
Sta bi to bilo atraktivni moto program i koji novi modeli.Ako to nije sajam motora sta je onda
-
Nije bas sigurno da ce se odrzati ovaj sajam...
-
http://www.sumadijapress.com/index-p71-ni21539-c71.html