Jun 25, 2018, 12:00:53 posle podne

Autor Tema: Kawasaki EN 500A  (Pročitano 487 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Dak-Y MK Midnight Riders

• Moderator
  • Nedostizni Vozac
  • *
  • Pol: Muškarac
  • Bajker, Bubnjar, Radioamater, RC modelar
Kawasaki EN 500A
« poslato: Februar 26, 2018, 09:51:50 pre podne »
Uslužno postavljam oglas za drugara..  ;)

Tekst vlasnika o motoru:
Prodajem Kawasaki EN 500A, 1994. godište u TOP stanju, mali potrošač, jeftina registracija, ide kao nenormalan, 6 brzina, prenos na kaiš, vozim ga svakodnevno (kad vreme dozvoljava)..  :D
Ovo što vidite šareno na njemu :) nisu nalepnice već "PINSTRIPING" odnosno sve je ručno iscrtavano četkicom i vrlo je skupo (ko se razume, zna)! Potpis umetnice je na repu iznad stop svetla.
Sve je kao na fotografijama, može svaki dogovor ali mi nije hitno pa nemojte da zovete i nudite neke gluposti kao na primer (građevinski materijali i truli Yugići me ne interesuju). >:( Prvenstveno dolazi u obzir keš i na tu temu može da bude lep dogovor na obostrano zadovoljstvo.
Nisam vlasnik ali sam u kontaktu i nema nikavih problema oko prenosa (neplaćene kazne i td... ).
Od opreme ima ove platnene GIVI bisage koje se proširuju na duplu veličinu (oko 25L jedna), kožni kofer na repu sa demontažnom korpom, prednju kožnu torbicu za alat i SILVER TALE izduvi.  8)
Ako Vas još nešto interesuje, pozovite me na mobilni telefon.
Hvala što ste pročitali oglas!
Cena: 1800€

Kontakt telefon: 060/700-26-26 (Željko/Stole VUK) - Požarevac.

Dobrodošli na 'JUBILARNI 20. moto skup/susret' moto kluba MK "MIDNIGHT RIDERS" (MAS) u Petrovcu na Mlavi, (Gornjačka klisura).
- Datuma: 13, 14, i 15. JUL 2018. godine - uživaćete zajedno sa nama u hitovima Alena Islamovića! :-)
Pratite MK "MIDNIGHT RIDERS" - Petrovac na Mlavi i na FaceBook stranici: https://www.facebook.com/midnight.riders.petrovac/