Jun 18, 2018, 05:19:52 posle podne

Autor Tema: Pozdrav svima  (Pročitano 89 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže rashke85

• Suvozac
  • *
  • Pol: Muškarac
  • Born to be free!!!
Pozdrav svima
« poslato: Maj 31, 2018, 10:27:46 posle podne »
Evo ovako:
Zovem se Radovan a svi me zovu Raske. Radim na zeleznici 10 god.kao vozac TMD (to je dizel masina za odrzavanje pruge),inace zavrsio sam za masinovodju...Svoje vozacke korake sam sa poceo sa tomos automatikom ,pa puch,apn 4,elektronik,mz 150,java cz 175,t 15...i sad imam keeway speed 150...Nije neka zujalica,ali je mali potrosac i ja sam se slatko navozio prosle godine s njim,motore koje sam imao mahom sam ih ja odrzavao i popravljao,interesuje me mehanika i to cackanje oko njih...Nisam od onih sto vole da besne i da jurcaju...volim da se vozim i da uzivam u tome,obilazim moto skupove,volim da se druzim...inace ja sam ljubitelj enduro ili super moto...volim udoban motor da mogu da se otisnem na dalja putovanja...pa valjda ce budzet u nekoj mojoj buducnosti da mi to omoguci da kupim nesto vece kao Varadero,xt660 itd...Nisam clan ni jednog moto kluba,kod mene u Cupriji je Iron bridge...Super su momci,dosta njih iz kluba poznajem,mozda cu i ja nekad da se uclanim kod njih,ali za sad ne mogu jer imam previse obaveza i jos jedna dodatna bi mi bila i previse...Eto i ja bar nesto o sebi da kazem,veliki pozdrav svima od mene,i zelim vam puno predjenih KM u zdravlju i veselju...pozzzz

Na mreži Jimmy - MK Fire Wheels

• Moderator
  • Vozac
  • *
  • Good Light Photography
    • Good Light Photography
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #1 poslato: Jun 01, 2018, 04:18:42 posle podne »
Pozdrav Raške i dobrodošao na forum ! 😊🍻🏍

Van mreže Dak-Y MK Midnight Riders

• Moderator
  • Nedostizni Vozac
  • *
  • Bajker, Bubnjar, Radioamater, RC modelar
« Odgovor #2 poslato: Jun 04, 2018, 10:20:29 posle podne »
Pozdrav i dobro nam dosao!  :)
Dobrodošli na 'JUBILARNI 20. moto skup/susret' moto kluba MK "MIDNIGHT RIDERS" (MAS) u Petrovcu na Mlavi, (Gornjačka klisura).
- Datuma: 13, 14, i 15. JUL 2018. godine - uživaćete zajedno sa nama u hitovima Alena Islamovića! :-)
Pratite MK "MIDNIGHT RIDERS" - Petrovac na Mlavi i na FaceBook stranici: https://www.facebook.com/midnight.riders.petrovac/

Na mreži MR.Čokanlija

• Administrator
  • Ultimate Biker
  • *
    • Moto KLub Čokanlija na WEB-u...
« Odgovor #3 poslato: Jun 04, 2018, 10:52:22 posle podne »
Pozdrav i dobrodošao!
MAS JE JAK ONOLIKO KOLIKO SMO SVI MI ZAJEDNO JAKI!!!
PRATITE MOTO ASOCIJACIJU SRBIJE NA FACEBOOK-U:
https://www.facebook.com/MotoAsocijacijaSrbijeMAS

Van mreže rashke85

• Suvozac
  • *
  • Born to be free!!!
« Odgovor #4 poslato: Jun 05, 2018, 09:30:00 posle podne »
Hvala puno.... ;)