Jul 16, 2018, 02:26:28 pre podne

Autor Tema: Zakon o novoj registraciji  (Pročitano 16 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže rashke85

• Suvozac
  • *
  • Pol: Muškarac
  • Born to be free!!!
Zakon o novoj registraciji
« poslato: Jul 11, 2018, 09:15:31 pre podne »
Volim motore,druzenje i voznju u grupi,ali ovo sta se sad trenutno desava mislim da vi kao zajednica uz podrsku drugih klubova koji nisu u Mas-u bi trebalo da reagujete...
Naime juce je moj komsija isao da registruje skuter,i vratili su ga jer po katalogu na tom skuteru ne moze kofer,a fabricki je dosao uz motor i nosac kofera.
Vracen je motor sa registracije jer nema originalne retrovizore,isto tako i xenon,led migavci,svetla,far itd.
Svi mi volimo nase mezimce i negujemo ih kao clanove porodice,ulazemo u njih trud,vreme,ljubav i lovu....pojedini motori su dosta vizuelno promenjeni,poskidani oklopi,zamenjeni farovi sa nekim nama lepsim maskama itd.sta je s njima,da ih parkiraju u garazu i to je to...da budu samo za gledanje...
Zato apelujem na vas da reagujete povodom toga i da se ostave tih ludorija koje ima samo kod nas i nigde u svetu....Zakazite sastanak sa nadleznima i pomozite braci bajkerima...jer ovo stvarno nema smisla....masovno vracaju ljude sa tehnickog zbog vizuelnih promena na motoru...
Hvala!!!
Pozzzz