Jul 23, 2018, 08:03:44 pre podne

Autor Tema: BRACO,MOLIM VAS...  (Pročitano 13398 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MirkoZX12

• Dobar Vozac
  • **
  • Pol: Muškarac
  • vozac
Odg: BRACO,MOLIM VAS...
« Odgovor #60 poslato: Januar 23, 2010, 03:09:31 pre podne »
Svaka cast na temi.Ovo bi svaki bajker trebao da vidi pre sedanja na motor,a pogotovo ovi novi vozaci.Braco moja uzivajte u voznji,cuvajte sebe i druge,mislite na svoju decu i na svoje najblize.Svojim primerom uticite na druge a pogotovo na omladinu.Kacigu na glavu i smanjite gas.

samostalni jahac

• Gost
« Odgovor #61 poslato: Januar 23, 2010, 02:23:40 posle podne »
Ja sam poceo da vozim motor jos u petom razredu osnovne, ali sam poceo od 50ccm pa na gore, sad imam hondu 125 sa kojom sam presao prosle sezone 8000 km. Ali uvek kad sam polazio negde polazo sam pod full opremom, a cesto vidjam po gradu kako voze svakakva i deca i neiskusni, a i da ne pricamo kada sednu na motor u karatkim pantalonama i jadrankama pa divljaju. Bog neka nas cuva samo.

Van mreže VojaBG

• Profi Vozac
  • **
  • Vetar u kosi svuda me nosi...
« Odgovor #62 poslato: Jun 01, 2010, 03:48:39 posle podne »
Ja mislim da nije ni bitno koju mašinu voziš, jer i 1000 ccm može da se vozi 60-80km/h!
A što se tiče opreme bez kacige, jakne/pojasa i farmerica ne treba sedati na motor!
Zgrozim se kada vidim da klinci sednu na R6 itd... u šorcu i papučama...  ???

Van mreže Djox

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #63 poslato: Jun 01, 2010, 04:06:05 posle podne »
Pa jbg tako ljudi navikli da idu na kafu...ne moz drugacije...citava cetiri ugla od kuce do kafica...ko ce da se oblaci...a i ako stave kacigu gube jednu jedinu svrhu zbog koje su i kupili motor, nece ih videti neka devojcica (uglavnom lakog morala)...ma ne smetaju oni meni, to je normalno kupiti 1000 cm i ne izlaziti iz grada...od semafora do semafora i kafica do kafica...njihova stvar...nego me nervira i to jako kad mene zaustavi policajac (kao prosle nedelje na primer) i pocne da me svrstava u njih...kao imaju puno prijava od gradjana koji se zale na buku...i pocne meni nesto da pametuje kao da li moj prelazi dozvoljene decibale?? (posto mi nije nasao nista neruglarno i pri tom i sam rekao da je video da nisam presao 30 km)...uf onda sam ga osuo i drvljem i kamenjem...pa sta oni ocekuju da motor od 750 cm radi kao skuter od 49 cm...i  samo kafe bajkeri zuje od coske do coske a ne JA! I znaju oni to...ali njih ne zaustavljaju...nego cekaju nekog da prodje (kao sto sam ja tog dana bio) u ful opremi pa njega zaustavljaju da bi mu drzali predavanje o decibalima!

Balansero

• Gost
« Odgovor #64 poslato: Jun 01, 2010, 04:27:33 posle podne »
Nema veze.
Sto bi rekli,te pozere u majcama i sortsevima sa corama na glavi ce sresti na uvidjaju...na zalost!
Najveci su drkosi oni panduri sto patroliraju kolima i masu sargarepama(tz.skyvokeri)...dok su marsovci dosta korektniji...

Van mreže DebeliZmaj

• deaktivirani korisnici
  • Moto manijak u usponu
  • *
« Odgovor #65 poslato: Avgust 11, 2010, 11:51:29 pre podne »

da li poznajete ovog cenjenog gospodina, koji vrlo fino vozi sebe i cenjenu gospodju sa kacigama ali i cerkicu od hm .. 6-8godina :)
radoznalo dete pa dok tada vozi ona levo i desno viri po glavu ipo da vidi sta se deshava :)

Van mreže Laza

• Suvozac
  • *
« Odgovor #66 poslato: Avgust 13, 2010, 07:35:37 pre podne »
Imam dosta godina samo 20 godina sam na asfaltu vozim sve od 2 do 20 tockova i najzalije mi je kad vidim mlade kako leze pored puta u sandalama shorcu i nekoj nazovi majci bez lacige bez opreme.Kupio tata zver na 2 tocka i da sinu da vozi a on josh na sisi cucla mleko.Ljudi nema bez opreme nishta spasila me mnogo puta cak ni 100m bez nje jer neznash koja ce budala da te isece da te nevidi a posle "motorista ishao brzo" nema veze da li si izlazio na put ili si bio na njemu uvek smom i krivi.A i pajkani samo nas i gledaju ne one curice shto su izbacile sise na skuterima i seku puteve kako stignu.Ma nije bitno biti vidjen bitnoi je znati voziti.Koliko smatram pravi biker je uvek u opremi i nije mu bitno da ga neko vidi i da zna da on ima motor da je sad "FACA" takvih faca sam se nagledao dosta u cituljama.Osvestimo se pa dansa je motor najeftinija stavka za kupovinu nekad je mogao da ga ima samo tatin sin a danas svi jurimo i svi vozimo.NIGDE BEZ OPREME ipak spashava glavu da nje nije bilo ja bih davno biop pokojan zbog budale koja je legla na kocnicu jer je video macku u minicu.Ma treba policiju m alo izdrmati pa da za sve vazi isto e ne kako kazu jako si glasan.Kako mogu biti glasan sa original auspusima a neki na autima nemaju ni to plus muzika koja im je toliko glasna da mislish da je pokretni disco.Tebi kazna jer se uvek po nihovm krecesh neprilagodjenom brzinom i uvek si glasan.Nema svesti u ovoj zemlji josh uvek o opremi o zakonu o brzini.Lako je odvrnuti gas al treba imati pameti znati kad spustiti loptu.

Van mreže Darko MZ

• Suvozac
  • *
« Odgovor #67 poslato: Avgust 14, 2010, 01:48:58 pre podne »
Sa svakom recenicom sto si napisao si upravu. Istomisljenik.
Posetite i moj forum:
http://mzsrbija.s2.bizhat.com/

Van mreže vudu

• Ultimate Biker
  • YAMAHA FJR 1300A
« Odgovor #68 poslato: Avgust 14, 2010, 12:10:54 posle podne »
 Da ne bi kacige,sad bih ja bio u "Crnoj hronici "  8)
VALJEVSKA PODVALA

Van mreže GoranVojska

• Totalni Moto Manijak
  • Vozim dokle mogu ikoliko hocu
« Odgovor #69 poslato: Avgust 15, 2010, 02:14:51 pre podne »
IMA BOGA.
Suzuki Bandit 1200s

Van mreže Laza

• Suvozac
  • *
« Odgovor #70 poslato: Februar 10, 2011, 10:37:03 pre podne »
Njagore je kad cujesh da se mladi zivot ugasio.Bez opreme ni metar mnogo udesa do sad sam imao i samo su me cukali ,gurali......Kako god da vozish dobro profi onaj drugi je mozda amter zeljan dokazivanja.Manimo se toga vozimo za nas ne za sponzorushe one su za krevet ne za motor, lako j edati gas al treba i stati.Ma `0 pari ociju kad  ste n amotoru.Da nemko nemisli da pametujem vozim 20 godina vec i starog kova sam biker.Cuvajte se ako vi nece te sebe da sacuvate niko drugi nece moci.

Van mreže Baffy

• Totalni Moto Manijak
  • Pol: Žena
  • Live to ride...
« Odgovor #71 poslato: Februar 12, 2011, 03:54:03 posle podne »
  Nije ni pocela sezona,a nasa dva brata,bajkera,se vise ne voze ovim zemaljskim putevima >:(
  Nema crnje ironije,nego kada nam na kraju,ostane samo da konstatujemo da je vozac automobila bio kriv.
  Vozite oprezno po gradu,milite.Neka vas preticu i automobili,i skuteri,i...
  Nosite opremu!
  Neka male sponzorusice ostanu u dilemi,koji je to vitez asfalta upravo prosao pored njih!
  Grad i nije nas teren,nego dugacki i siroki drumovi ove nase Srbije,a i sire!
  Ne zelim,da se o nama snimi:"Vidimo se u citulji 2 !!!"

Stvaka čast
NE BRŽE OD ŽIVOTA......PUN GAS PA POLAKO...
NEVER ride faster than YOUR angel can FLY!!!

Van mreže (B)Ubica

• Vozac
  • *
  • HONDA ST 1100 PANEUROPIEN
« Odgovor #72 poslato: Maj 22, 2012, 03:16:22 posle podne »
Ma ljudi svaka Vam je na mestu i ja sam takvog mišljenja...po gradu... lagano...uživaj a kad izađeš na otvoreno onda po pravilima i prati znakove... i naravno oprema OBVEZNO. *3 *3 *3

Van mreže Gojko - MK Warriors

• Bajker Bez Granica
  • MK WARRIORS SERBIA
    • WWW.WARRIORS.RS
« Odgovor #73 poslato: Maj 31, 2012, 10:18:41 posle podne »
E pa ekipo ja sam u subotu vece ostao bez svoje plave ptice..   :'(
Neka pijandura me je direktno sprijeda udarila autom i totalno mi unistila motor.. JA sam dobio naprsnuce karlice, malo sjeban desni skocni zglob i jos neke sitnice. Najgore od svega lik je odmah pobegao sa lica mesta i ostavio me da lezim na ulici..   :o  haooss..
Kasnije su ga uhvatili jer mu je spala tablica sa auta .. naduvao je 2.08 pomila poslije 40 minuta..
trenutno je u zatvoru a ja dosao iz bolnice kuci da odmaram do daljnjeg..
Evo i koja slika da vidite kako ptica sada izgleda sa puknutim ramom..
HONDA CBR1100XX & KAWASAKI ZZR 1400 & BMW R1200GSA

Van mreže bokilic

• Totalni Moto Manijak
  • brmmmm brmmmm
« Odgovor #74 poslato: Maj 31, 2012, 10:25:43 posle podne »
uhhh,,,brate,bitno je da tebi bude dobro..
a njemu..zelim isto to..samo,malo drugacije..
a motor,pusti gvozdje...namestice se,docice drugi,samo brate tebi ZDRAVLJE DA BUDE OK
brm brmmmmmmmm

Van mreže Splinter

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #75 poslato: Maj 31, 2012, 10:53:44 posle podne »
Ne znam sta da napisem. Sokiran sam!

Vazno je da si ti Gojko dobro, sve ostalo ce doci na svoje mesto!

Zelim ti brz oporavak!

Van mreže vudu

• Ultimate Biker
  • YAMAHA FJR 1300A
« Odgovor #76 poslato: Maj 31, 2012, 11:24:59 posle podne »
 Brate,znam kako ti je ! Boli karlica,al' još više boli duša !
 Brz oporavak ti želim !!!
VALJEVSKA PODVALA

Van mreže (B)Ubica

• Vozac
  • *
  • HONDA ST 1100 PANEUROPIEN
« Odgovor #77 poslato: Jun 01, 2012, 03:05:57 posle podne »
To je to...o tome smo pričali...neverovatno kako čovek nastrada zbog kretena...namerno nisam rekao pijanog,jer ako naleti nadrogirani klinac ili obesni ili bez dozvole tebi je isto...polomi te,unakazi i šta?Bogu hvala da te nije više unakazio ili nešto još gore!Braćo ja bih takve na mnoooogo duže kazne nego što ih osuđuju,ako ih uopšte i osude posle dugogodišnjeg suđenja.U svakom slučaju braćan, neka si ti nama živ ostao a za ostalo...ne znam šte drugo reći.Pozdravljam te. *3 *3 *3

Van mreže miskoR6

• Dobar Vozac
  • **
  • R6 ni za drugi 6
« Odgovor #78 poslato: Novembar 07, 2012, 11:49:27 pre podne »
Ja bih u sred leta dozvolu na 15-30 dana oduzimao vozacu motocikla bez kacige na istom odnosno njegovoj glavi... To bi nateralo sve vozace da ih na iste stavi.
Ispred krivine zavrni gas-to ti je jedini spas!

Van mreže Apis978

• Suvozac
  • *
« Odgovor #79 poslato: Maj 01, 2013, 02:24:36 posle podne »

pogledajte ovo braćo!!!
Poverenje je dobro ali je kontrola bolja!!!