Jun 25, 2018, 12:09:55 pre podne

Autor Tema: louis u srbiji  (Pročitano 6779 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

paperinos

• Gost
Odg: louis u srbiji
« Odgovor #20 poslato: Novembar 08, 2008, 03:38:59 posle podne »
Kvalitet se zaista isplati...uvek.
Sve sto sam kupovao za malo love uz opasku da mi treba samo za neko vreme nije me posluzilo ni toliko. ???

A tek sto sam se nervirao i kajao.....jao dupe sam hteo da pojedem od besa. ;D
Kvalitetne stvari su skuplje to stoji.

Nije se lako rastati od love pogotovo ako pogledas razliku u ceni koja je nekad ogromna.

Jeftina stvar te ubije u pojam, pokoleba te cas posla.

Eh, ali kad ih kupis, mislim te kvalitetne stavri resis problem.... one traju i sluze te  besprekorno.
A one drangulije sto se prodaju za malo love su  cisto rasipanje  iste.

Bolje je strpiti se i sakupiti lovu za pravu stvar...makar i polovnu ako nema love za novo, ali samo da je kvalitet.

Ne kaze dzaba Englez..Nisam toliko bogat da kupujem jeftine stvari. ??? :icon_scratch: :'(

ljuba

• Gost
« Odgovor #21 poslato: Februar 02, 2009, 11:12:12 posle podne »
to nije luisova radnja!!! JA LICNO SAM BIO U NJOJ DA KUPIM NEKE STITNIKE ZA KOLENA. to je niki lik otvorio i donosi luisove proizvode. LEPO PISE DA NEMA NIKAKVE VEZE SA LUISOVIM KATALOGOM I NJIHOVIM CENAMA POGLEDAJTE MALO BOLJU TAJ SAJT I BICEVAM JASNO. to vam je nesto u fazonu kao i kod onog lika iz Ade sto narucujete luisovu opremu. ko je ikad narucivo taj ce znati o cemu govorim. prdnost te radnje is beograda je sto moze te da probate i onda da kupite. a luis u srbiji je tesko da ce ikad i biti ni kataloge nemaju na srpskom a ne da razmisljaju o radnji u srbiji NEMOJ DA SE ZAVARAVATE!!!!
s tu adresu moze da nadjete na moto berzi i tu vam pise luis u beogradu! marketinski trik!

Van mreže Rendi

• Ultimate Biker
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #22 poslato: Februar 03, 2009, 01:27:06 pre podne »
Ovo sto tvrdi Ljuba je sigurno tacno ali nema ni potrebe taj lik da bude skuplji od kataloga ako je fer jer oni koji kupuju na veliko icesto kod luisa imaju ogromne popuste tako da sigurno imaju zaradu.Usvakom slucaju da znate posto sam ziveo u Beogradu po adresi to je TCPiramida u bloku 70 bravo za cacanku mala zna sve .

ljuba

• Gost
« Odgovor #23 poslato: Februar 03, 2009, 06:15:19 posle podne »
ja sam preracunao. i isto izadje kad narucis samo je bolje sto mozes da probas!!!!

Van mreže zoran_vs

• Vozac
  • *
« Odgovor #24 poslato: Mart 08, 2009, 06:36:09 pre podne »
ja sam preracunao. i isto izadje kad narucis samo je bolje sto mozes da probas!!!!
samo ako narucis preko motobunkera iz horgosa onda si u prednosti za proviziju ( ne uzimaju je )
vozim i pustam druge da voze

Van mreže KLResho

• Suvozac
  • *
  • Dva kotača su dovoljna
« Odgovor #25 poslato: Mart 08, 2009, 08:22:56 posle podne »
Samo jedan mali osvrt što se tiče velikih popusta za one koji kupuju na veliko u Louisu.

Maksimalan popust je 8%,a dobiješ ga ukoliko kupiš robe za 3000Eu u roku 6 mjeseci.
A popust ne dobivaš odmah već za svaki potrošeni euro dobiješ neke bodove koji se zbrajaju svakih 6 mjeseci i onda imaš pravo iskoristiti te bodove za kupovinu.
A svaka osoba može dobiti karticu za te bodove i ima 3% popusta po istom principu.

Tako da mislim da 8% nije velik popust.
Privatne firme dobiju 10% popust prilikom kupovine.
Eto...

Van mreže KAWASAKI ZR 500 A

• Vozac
  • *
  • Motor,Vespa ET4 125ccm,predhodno KAWASAKI ZR 500 A
« Odgovor #26 poslato: Mart 30, 2009, 12:27:30 posle podne »
Samo jedan mali osvrt što se tiče velikih popusta za one koji kupuju na veliko u Louisu.

Maksimalan popust je 8%,a dobiješ ga ukoliko kupiš robe za 3000Eu u roku 6 mjeseci.
A popust ne dobivaš odmah već za svaki potrošeni euro dobiješ neke bodove koji se zbrajaju svakih 6 mjeseci i onda imaš pravo iskoristiti te bodove za kupovinu.
A svaka osoba može dobiti karticu za te bodove i ima 3% popusta po istom principu.

Tako da mislim da 8% nije velik popust.
Privatne firme dobiju 10% popust prilikom kupovine.
Eto...

tacno tako ali kada se obracuna i smanjenje tj. kupovina robe za firmu bez poreza ispada da je kupljena roba tamo u vrednosti od 1000e po katalogu njega izasla 800e na to dodas carinu i porez usluge speditera i kada roba udje u radnju u Bgd njega ona kosta 1000e koliko kosta i u katalogu. Naravno ima covek troskove tipa zakup lokala itd tako da ako ide sa +20% marze onda dodje kao i prodavnica koja ima louis robu u Hrvatskoj i Madjarskoj...ako ide sa vecom marzom onda je to vec njegova stvar tj. politika....u koju se naravno ne reba mesati jer onaj ko hoce kupovace kod njega a onaj ko nece ici ce da proba pa ce da naruci preko nekoga za manji procenat ili bez procenta i sl.

Jedino mi nije jasno sto niko od tih radnji ne racuna pouste kada se roba poruci ni motobunker ni on....sta to ynaci ne racunaju se popusti...

Van mreže KLResho

• Suvozac
  • *
  • Dva kotača su dovoljna
« Odgovor #27 poslato: Mart 31, 2009, 02:49:36 posle podne »
E,to ni meni nije jasno.Tako je i ovdje u Hr,računaju striktno katalošku cijenu,bez popusta.

Ali ja računam sve popuste i sniženja,pa me ljudi vole  ;D.

Van mreže KAWASAKI ZR 500 A

• Vozac
  • *
  • Motor,Vespa ET4 125ccm,predhodno KAWASAKI ZR 500 A
« Odgovor #28 poslato: Mart 31, 2009, 10:07:37 posle podne »
E,to ni meni nije jasno.Tako je i ovdje u Hr,računaju striktno katalošku cijenu,bez popusta.

Ali ja računam sve popuste i sniženja,pa me ljudi vole  ;D.

Pa naravno ta prica je pila vodu pre par godina kada vecina ljudi nije imala net pa im ti kao pokazes katalog i cenu i to je to, a ustvari ta stvar je na popustu pa ti zarada dosta veca...popusti su sasvim o.k.
i voleo bi kada bi mi stvarno neko to objasnio jer tada bi bilo postenije reci vidis ja ne radim snizenja i zato te artikle i ne narucujem vec samo ove sa redovnom cenom...
tada bi mi to izgledalo dosta postenije covek kaze ne moze ne daju mu nemci popust na ti itd...ali zato ti ga ni ne nudi u srbiji tj. ne prodaje ti ga po regulajnoj ceni + provizija a ne snizenje + provizija....
takodje sam cuo da ako neko naruci nesto jeftinije za par eura tipa privesak to onda ide po nekom drugom dogovoru a ne procenat koji je napisan....
po meni ako je +20% onda je +20% i kada se naruci za 1e i kada se naruci za 1000e ne vidim zasto bi privesak od 1e bio +300% a jakna +20% bez obzira da li je ona 50e ili 500e

Van mreže Ggaja

• Suvozac
  • *
« Odgovor #29 poslato: April 01, 2009, 01:35:00 pre podne »
...Usvakom slucaju da znate posto sam ziveo u Beogradu po adresi to je TCPiramida u bloku 70...

Радн

Van mreže Rendi

• Ultimate Biker
« Odgovor #30 poslato: April 01, 2009, 11:26:06 posle podne »
Pa to ti je blizu Piramide kineski centar nema 200-300m.

Buki

• Gost
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 28, 2009, 06:39:26 posle podne »
Narucivao sa nesto iz Louis-a preko Dejana,vrlo korektno odradjeno i vrlo brzo...
posle isporuke je zvao da se uveri da li je sve OK...
Dejan,  063/220-105, 064/11-47-101, provizija 10-15%

Van mreže grunf014

• Bajker Bez Granica
  • Yamaha XJ 900s Diversion Streetfighter
    • M.K.Valjevo
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 29, 2009, 03:06:42 posle podne »
Dugo vremena sam preko Zuze iz Ade narucivao kojekakvu opremu i sitnice iz Louis-a za sebe i sve prijatelje i davao na cenu 10% provizije+ PostNet troskovi slanja novca+ Post Express troskovi, a onda sam upoznao Sapcanina koji to isto radi. Em sto covek ne uzima proviziju, em sto robu placas po pruzimanju brzoj posti, em sto mi Sabac blizu pa s' vremena na vreme skocim na pivo sa dobrim prijateljem  ;) *82 *109 *82 ;D
4 TOCKA SLUZE ZA PREVOZ TELA- 2 SU ZA DUSU!!!

Van mreže vudu

• Ultimate Biker
  • YAMAHA FJR 1300A
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 29, 2009, 07:11:10 posle podne »
Dugo vremena sam preko Zuze iz Ade narucivao kojekakvu opremu i sitnice iz Louis-a za sebe i sve prijatelje i davao na cenu 10% provizije+ PostNet troskovi slanja novca+ Post Express troskovi, a onda sam upoznao Sapcanina koji to isto radi. Em sto covek ne uzima proviziju, em sto robu placas po pruzimanju brzoj posti, em sto mi Sabac blizu pa s' vremena na vreme skocim na pivo sa dobrim prijateljem  ;) *82 *109 *82 ;D

Evo je prva dobra vest o Sapcu u ovom veku  >:D ;D ;D ;D
VALJEVSKA PODVALA

Van mreže miško_kolo

• Dobar Vozac
  • **
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 30, 2009, 06:26:06 posle podne »
Šapčani ovakvi i onakvi, a tvoj potpis?  ;)
« Poslednja izmena: Oktobar 31, 2009, 08:04:37 posle podne miško_kolo »
...

Van mreže SEKULA

• Profi Vozac
  • **
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 31, 2009, 05:41:51 posle podne »
Neko je pomenuo Sabac? ;)

Van mreže miško_kolo

• Dobar Vozac
  • **
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 31, 2009, 08:05:31 posle podne »
Samo Valjevci nek' ne diraju Šabac!  ;D
...

kuratista

• Gost
« Odgovor #37 poslato: Novembar 02, 2009, 12:48:40 pre podne »
Ja narucivao od Sekule par puta i sve sto mogu reci da je covek vise nego korektan!!!! ;)

Van mreže SEKULA

• Profi Vozac
  • **
« Odgovor #38 poslato: Novembar 08, 2009, 12:16:26 pre podne »
Ja narucivao od Sekule par puta i sve sto mogu reci da je covek vise nego korektan!!!! ;)
REKLAMA,PRIJAVICU ADMINISTRATORU

Van mreže Dexxter

• Ultimate Biker
« Odgovor #39 poslato: Novembar 08, 2009, 05:22:50 posle podne »
Reklama primljena k'znanju. ;D ;D ;D