Oktobar 18, 2018, 10:33:43 posle podne

Autor Tema: Pitajte predsednika...  (Pročitano 13225 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže NOCA

• Vozi da sve vidis i da te svi vide!
  • Bajker Bez Granica
  • Pol: Muškarac
Pitajte predsednika...
« poslato: Novembar 20, 2008, 11:13:52 pre podne »
 Ovo jedna tema gde Vam stojim na raspolaganju za sva pitanja. Pokusacu da odgovorim...

Van mreže vudu

• Ultimate Biker
  • YAMAHA FJR 1300A
Odg: Pitajte predsednika...
« Odgovor #1 poslato: Novembar 20, 2008, 01:51:46 posle podne »
 Za pocetak nam daj Dnevni red predstojece Skupstine MAS-a ;)
VALJEVSKA PODVALA

Van mreže Djox

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #2 poslato: Novembar 20, 2008, 08:36:09 posle podne »
Ajmo Darko malo ozbiljnosti....ovo je zvanican sajt MAS-a i ti se zvanicno obracas predsedniku....jedno je kad vas dvojica cavrljate uz pivce a drugo kad se makar i iz sale postavi ovakvo pitanje....nemoj pogresno da me shvatis.....a za ovo ostalo oko podrske te podrzavam ali opet nije ova tema za podrsku Noce ili ne podrsku nego da ga pitamo nesto ozbiljno....evo ja se slazem sa Vudu-om oko njegovog pitanja za pocetak.

Van mreže bokilic

• Totalni Moto Manijak
  • brmmmm brmmmm
« Odgovor #3 poslato: Novembar 20, 2008, 09:55:46 posle podne »
mene zanima gde ide novac od clanarine,,ko ga trosi,,i zasto,,,verovatno je i ove godine ostala neka kinta nepotrosena,platice se nova clanarina,,,i bice para,,,samo me zanima nasta ce biti utrosene,i ko naravno,
jer sutra dan neko treba da nasledi ono sto ce se sada za taj novac kupiti,ako se kupi.pa samo me zanima sta se ima u planu,nisu to male pare... :) :) :)
brm brmmmmmmmm

Van mreže bokilic

• Totalni Moto Manijak
  • brmmmm brmmmm
« Odgovor #4 poslato: Novembar 20, 2008, 10:22:05 posle podne »
100.000 kolor letaka......bas me zanima kad ce to da bude.....
a kad ce te akcije itd,,
brm brmmmmmmmm

Van mreže darko dav

• Totalni Moto Manijak
« Odgovor #5 poslato: Novembar 20, 2008, 10:24:34 posle podne »
Ajmo Darko malo ozbiljnosti....ovo je zvanican sajt MAS-a i ti se zvanicno obracas predsedniku....jedno je kad vas dvojica cavrljate uz pivce a drugo kad se makar i iz sale postavi ovakvo pitanje....nemoj pogresno da me shvatis.....a za ovo ostalo oko podrske te podrzavam ali opet nije ova tema za podrsku Noce ili ne podrsku nego da ga pitamo nesto ozbiljno....evo ja se slazem sa Vudu-om oko njegovog pitanja za pocetak.
U pravu si,obrisano ;)
MK KRALJEVI SLOBODE
       SVILAJNAC
www.mk-kraljevislobode.com

Van mreže Dexxter

• Ultimate Biker
« Odgovor #6 poslato: Novembar 21, 2008, 07:33:53 pre podne »
mene zanima gde ide novac od clanarine,,ko ga trosi,,i zasto,,,verovatno je i ove godine ostala neka kinta nepotrosena,platice se nova clanarina,,,i bice para,,,samo me zanima nasta ce biti utrosene,i ko naravno,
jer sutra dan neko treba da nasledi ono sto ce se sada za taj novac kupiti,ako se kupi.pa samo me zanima sta se ima u planu,nisu to male pare... :) :) :)

Mnogo prosto. Imas finansiski izvestaj ovde na forumu. Pa mozes i sam da pogledas. ;)

Van mreže bokilic

• Totalni Moto Manijak
  • brmmmm brmmmm
« Odgovor #7 poslato: Novembar 21, 2008, 08:25:57 pre podne »

Mnogo prosto. Imas finansiski izvestaj ovde na forumu. Pa mozes i sam da pogledas. ;)
video sam,,,,video,,,zato i pitam.....
brm brmmmmmmmm

Van mreže NOCA

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #8 poslato: Novembar 21, 2008, 12:15:11 posle podne »
 Trenutno sam na poslu pa nemam kod sebe kompletan finansijski izvestaj. Postavicu ga kasnije. Prihode znam napamet, iz prosle godine sam preuzeo 190.000 din. Imamo uplate od 51 kluba, a skupstina je oslobodila placanje clanarine Paracince (52) zbog dugovanja prema njima iz ranijeg perioda. La moto iz Lazarevca je uplatio duplu clanarinu (16.000) i to ce im biti preneto za narednu godinu. Tako da imamo 52 uplate sto iznosi 416.000 + 190.000= 606.000din. Nas budzet za ovu godinu je bio 606.000din. Rashod postavljam veceras.

Dnevni red Skupstine bit ce postavljen u ponedeljak (sekretar Vladan)

Van mreže TRIKES-M-D

• Bajker Bez Granica
  • KAWASAKI VN 800
« Odgovor #9 poslato: Novembar 21, 2008, 01:03:34 posle podne »

video sam,,,,video,,,zato i pitam.....

Sta tu ima da se pita procitas i to ti je to.
LUMBES-TRIKES-Dača   " COPER SRBIJA "

Van mreže vudu

• Ultimate Biker
  • YAMAHA FJR 1300A
« Odgovor #10 poslato: Novembar 21, 2008, 02:03:48 posle podne »
 @ bokilic

Slusaj druze!
 Bez ljutnje,ali ne zelim i ne dozvoljavam prenosenje,sa BJB-a,jalovih rasprava i kritika MAS-a,pogotovo od strane onih koji i nisu njegovi clanovi!
 Mi koji smo u MAS-u odlicno znamo da ranije,cesto nije mogao da se u potpunosti isprati tok novca.Ali,od prosle godine i imenovanja novog UO,stalno se predstavljaju finansijski izvestaji,tako da se zna gde je svaki dinar utrosen! I to se prezentuje na Skupstini MAS-a!!!
 Zato nema potrebe da se na forumu predstavlja finansijski izvestaj,jer je to interna stvar MAS-a i ne treba da interesuje one koji nisu clanovi istog!!!
 A o planovima MAS-a, i kako poboljsati njegovo funkcionisanje,uvek mozemo da razgovaramo i svi konstruktivni predlozi su dobrodosli!!!

VALJEVSKA PODVALA

Van mreže bokilic

• Totalni Moto Manijak
  • brmmmm brmmmm
« Odgovor #11 poslato: Novembar 21, 2008, 05:46:56 posle podne »
pa zato i pitam,,mozda se prikljucim mas,,u...ali poalko ima dana..za megdana,,pitam iz mnogo razloga,,ali nije problem i da prestanem sa pitanjima.... :) :)
brm brmmmmmmmm

Van mreže bokilic

• Totalni Moto Manijak
  • brmmmm brmmmm
« Odgovor #12 poslato: Novembar 21, 2008, 05:49:15 posle podne »
p.s. ja nisam clan samo bjb a,,vec i vaseg foruma,i vetra u kosi,i moto tima,i bmw ovog foruma,,tako da,,,,,
ja negledam pravolinijski samo u jednom pravcu,nemam samare....gledam u mnogo pravaca,i biram pravi  ;) ;) ;) niti me zanima da prenosim rekla kazala,ili vec sta,,,,samo me zanima da se poboljsa kvalitet i da se svi srbi sloze pod 1 kapom,,mada ce to jako tesko tesko ici,,,,,,,,jer je mnogo mnogo ljudi nepoverljivo,
naravno i ja sam pokusavam da dam konstruktivne predloge,mislim da sam medju prvima predlozio kupovinu bine,toaleta  ozvucenja itd,nevazno sasvim,moglo je i da se ovde http://www.motoasocijacijasrbije.com/forumm/index.php?topic=1643.0  pomogne coveku sa nekom cifrom itd,,,,eto samo zbog takvih stvari pitam,,dzaba se skuplja taj novac ako se pametno ne iskoristi.....
« Poslednja izmena: Novembar 21, 2008, 06:33:10 posle podne bokilic »
brm brmmmmmmmm

Van mreže dencse1

• Moto manijak u usponu
    • mwp
« Odgovor #13 poslato: Novembar 22, 2008, 06:04:50 posle podne »
p.s. ja nisam clan samo bjb a,,vec i vaseg foruma,i vetra u kosi,i moto tima,i bmw ovog foruma,,tako da,,,,,
ja negledam pravolinijski samo u jednom pravcu,nemam samare....gledam u mnogo pravaca,i biram pravi  ;) ;) ;) niti me zanima da prenosim rekla kazala,ili vec sta,,,,samo me zanima da se poboljsa kvalitet i da se svi srbi sloze pod 1 kapom,,mada ce to jako tesko tesko ici,,,,,,,,jer je mnogo mnogo ljudi nepoverljivo,
naravno i ja sam pokusavam da dam konstruktivne predloge,mislim da sam medju prvima predlozio kupovinu bine,toaleta  ozvucenja itd,nevazno sasvim,moglo je i da se ovde http://www.motoasocijacijasrbije.com/forumm/index.php?topic=1643.0  pomogne coveku sa nekom cifrom itd,,,,eto samo zbog takvih stvari pitam,,dzaba se skuplja taj novac ako se pametno ne iskoristi.....

smatram,da pošto ni ja a ni ti(a ni mnogi na ovom forumu) nismo članovi mas-a,ne dajemo nikakvu članarinu  mas-u,tako da nemamo prava uopšte da se mešamo u finansijku situaciju,niti da tražimo bilo kakav uvid u finansije  mas-a.....
bez uvrede...jer ovo se odnosi i na mene

Van mreže Brrka

• Moto manijak u usponu
« Odgovor #14 poslato: Novembar 22, 2008, 06:11:20 posle podne »
Neko mozda zeli da zna za sta treba da da svoj novac.
KOREKTNOST NA PRVOM MESTU!

Van mreže dejansd

• Bajker Bez Granica
  • KAWASAKI ZX-6
« Odgovor #15 poslato: Novembar 22, 2008, 10:16:45 posle podne »
evo jedno konstruktivno pitanje,da li si kao predsednik masa upoznat sa time,koliko se organizacija prave ,pored masa,i sta je ucinjeno medijski i zakonski da se to na neki nacin spreci ,ako
zelimo da ujedinimo sve klubove pod jednom zastavom i da to bude na drzavnom nivou
ili cemo biti organizacija 1, 2 ,3
pozdrav
SMEDEREVO SRBIJA

Van mreže NOCA

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #16 poslato: Novembar 25, 2008, 11:01:57 pre podne »
 MAS je organizacija koju su formirali klubovi svojim udruzivanjem (grupa gradjana). Registrovana u Ministarstvu za sport i omladinu. Nisu ga formirale ni drzava ni Vlada Srbije. Kako je MAS organizovan i registrovan tako moze i bilo koja grupa motorista i klubova da se udruze i registruju. Zakonski to mi nemozemo da sprecimo. MAS treba svojim radom (radom svih klubova, MAS ne treba da bude ni predsednik ni UO, vec svi klubovi koji su clanovi MAS-a)da jaca i da predvodi prave bajkere...

Van mreže Niki

• Moto manijak u usponu
« Odgovor #17 poslato: Novembar 25, 2008, 10:55:00 posle podne »
bravo Noco, nek si mu i reko

Van mreže Vladica69

• Totalni Moto Manijak
  • Honda XL1000V Varadero,crni!
« Odgovor #18 poslato: Decembar 01, 2008, 05:36:15 posle podne »