Garaža > Moto Servisi i prodavnice

Var Plast Mladenovac

<< < (4/7) > >>

Brrka:
@ Ivta:  :D :D :D

Iskopirao sam sve plastike sa motora posto sam resio da ga farbam ali mislim da cu cak mozda poskidati sve original plastike sa motora i staviti sve kompletno od poliestera samo zbog onih ljudi koji ne veruju u njegov kvalitet i da bi videli da poliester nije ono sto oni misle i da kada se lepo ofarba izgleda potpuno identicno a mnogo je jeftinije.  ;)

Mada s'obzirom kakve sam delove kupovao od poliestera od nekih kolega shvatam zasto ljudi ne veruju u njega.  :-\ :-\ :-\

Nego vratimo se mi slikama kako to izgleda, a i prepravio sam i ralicu od FZ1 2008 godiste i namontirao i nju priblizno :):

Brrka:
Fazer sa gornjih slika je odavno gotov ali nikako da nadjem vrmena da podelim sa vama.

Inace na motoru sve fabricke plastike su zamenjene pravljenim od poliestera koje su izradjene u nasem servisu i ofarbane u perla belu boju.

Jos jedan dokaz da ne treba bezati od zamenskih oklopa koji kada se dobro ofarbaju izgledaju kao fabricki i verujem da niko ko ne pogleda unutrasnjost ne moze da provali da to nisu fabricke plastike jer razlika ne postoji!

dencse1:
brko,meni bi trebala neka,ikakva zaštita od vetra za gs500....neka mini maska,vizir ili sl.
imaš li nešto što bih mogao da iskoristim...i koliko para??

tocrank:
Jel moše jedna maska za K3600 (ne znam jel ista ko 1000) ali bez rupe za far? Farbanje nije potrebno.

Brrka:
Imam za K1-K2-K3 sa otvorenom rupom za far koju mogu zatvoriti po zelji.
Inace potpuno su iste za 600-750-1000ccm.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju