Garaža > Iskustva Sa Prodavnicama

Berza Moto Opreme- Livingroom SKC Beograd

<< < (2/4) > >>

KAWASAKI ZR 500 A:
ma kakvi to je bas bezveze isgovor...prvo su im digli rentu,a posle su ih izbacili sa izgovorom da to asocira na pirateriju itd...ali nema veze uglavnom sada su kod Nikse u Kuglasu...

Raja:
Konacno jedno normalno mesto za bejkersko okupljanje.Prostor je odlican,cist,sa dobrom muzikom,cistim wc-ima i ljudi moji toplo,milina.Za prvi put odlicno

KAWASAKI ZR 500 A:
veliko hvala svim posetiocima i svim izlagacima koji su s danas po kisovitom vremenu mogli da dodju na otvaranje jos jedne Berze Moto Delova u beogradu u klubu Livingroom u SKC-u u Bgd
obzirom da je ovo prva ovakva manifestacija u ovom prostoru vise nego zadovljan sam odzivom ljudi sto sa foruma sto iz Kuglasa.
takodje se nadam da ce isti preneti utiske ljudima koji nisu uspeli ili su bili spreceni da dodju na otvaranje.
sada imamo dva mesta na kome mozete pogledati ponudu nove i polovne moto opreme u periodu od 15 dana sto je ipak cesce nego pre jednom mesecno.

evo i malo slika doduse sa mobilnog tako da se izvinjavam na malo losijem kvalitetu istih...

serbduck:
  Sve je bilo ok sem sto je neko mogao da "upali - ukljuci" neko svetlo. Bilo je tu svega al se nista nije moglo videti zbog mraka. Vise svetla i vise robe sledeci put. Samo napred. Nisam pazario nista al sam nasao neke stvarcice koje mi trebaju. Cucemo se vec... Pozdrav

KAWASAKI ZR 500 A:
izvinjavam se ljudima koji su dosli na berzu i nisu mogli da vide nista od loseg osvetljenja...sa takvim stvarima smo se borili i u Kuglasu jedno vreme ali smo na kraju uspeli da popravimo i osposobimo neonke iz 56. i sada rade...
u SKC-u nismo ni stigli da reagujemo jer smo mislili da je postavka svetla takva za koncerte itd...a na kraju smo dobili to isto svetlo i za berzu...
popricat cu sa vlasnikom kluba da li je isto moguce osposobiti da bi se berza nastavila bez smetnji...
sto se izlagaca tice tu su bili Shuba,Jova,Shomi-ex Markos,Pedja iz Zemuna,Raja,Srdjan iz FIVE doo i jos par izlagaca ne zamerite ako nisam negoga pomenuo...
uglavnom to je ista pa cak i veca ekipa izlagaca nego u Kuglasu...npr Srdjan iz Five nikada nije bio u kuglasu,Raja vise ne izlaze u kKugsasu i sl...
Od izlagaca koji dolaze u kuglas a bitni su nam nisu bili Boske i Sinisa ali se nadam da ce nam se prikljuciti sledeci put...
Sto se prodavnica tice njih nikada nisu ni zanimae ovakve akcije jer smatraju da je to premalo za njih ili im je problem dan nedelja ili ih mrzi da popisuju koju robu nose iz radnje ili misle da ljudi koji dodju nista ne kupuju vec sam o pipkaju stvari i postavljaju mnostvo pitanja i na kraju se jos i cenkaju  jer su navikli tako na pijaci a prodavnica ima fiksne cene i ne mozete da se cenkate sa istima
Problem nedolaska prodavaca koji imaju prodavnice najvise se osetio na Novosadskoj moto berzi...u Beogradu kazem nikada nisu ni isli na berzu u Kuglas.
Svaka kritika je na mestu ipak je ovo pokusaj da se napravi jos jedno mesto...da se mozda privuku i neki ljudi koji nisu hteli da dolaze u Kuglas ali naravno sve uz Vasu pomoz i savete jer berza ni ne moze da radi ako su posetioci nezadovoljni nekim stvarima...
poznavljam trudit cemo se ako uspe uspe ako ne nikom nista ostaju Vam prodavnice i sajmovi moto opreme...

Hvala

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju