Gara┼ża > Iskustva Sa Prodavnicama

Moto berza u Djusinoj BGD

<< < (2/2)

Raja:

--- Citat: kokan  Januar 15, 2010, 07:41:12 pre podne ---Ta mu berza dodje vise kao cvecara grupe TNT, sve sami Grunfovi,i otpad raznih sorti. ;D  ima nekih moto delova za koje samo najhrabriji mogu da pomisle da su ispravni i da vrse funkciju.ali nikad se ne zna,ja sam bio svega dva puta i shvatio sam da tamo za mene nema robe.
Ambijent je ludilo,memla kida nozdrve a ima likova koji su bas slikoviti.

--- Kraj citata ---
I ja neidem vise tamo ali mi se sve cini da ti nisi bio tamo.Ljudi koji tamo dolaze su sve samo nisu otpad raznih sorti.Da kafic u kojem se sedi nije memla koja kida nozdrve je dokaz da kafic radi toliko godina.O asortimanu opreme,pa mislim da je mnogo veca nego u prodavnicama jer tamo ima samo ono sto vlasnik nabavlja a ovde vise vlasnika pa i mnogo razlicite opreme.Od polovnih vrh jakni do odlicnih trkackih kombinezona koje nemozes bas cesto videti po radnjama.Nemojmo biti toliko strogi u ocenama,daje laznu sliku.

KAWASAKI ZR 500 A:
ta berza je pre par godina bila jedini izvor gde se moglo naci nesto od opreme...sada kada na svakih 100m imas kineske kacige naravno da nekima nije interesantna ali sta je tu je...ne kazem da ce se ugasiti ali nece se ni razvijati kao pre...Raja je prvi dokaz posto je jedan od petorice prodavaca koje ja licno znam a vise ne izlazu u Kuglasu...

grunf014:
Jedino sto mogu reci jeste da je "Kuglas" bilo, i bice kultno mesto u koje rado svratim svaki put kada me vetar nanese u BG. Jos ako su Bugi i ostatak ekipe tu... ZURKAAAA!

KAWASAKI ZR 500 A:
ma da jeste kultno mesto ali kultno mesto je i ono mesto koje je i poseceno...primer je sto je u Kuglas pre par godina dolazilo dosta vise ljudi...razlog nedolaska nekih od njih je njihova stvar...ali tuyno je videti da na kultno mesto ne dolaze mladji noviji bajkeri koji ili nisu culi za kultno mesto ili ga jednostavno ne smatraju kultnim...
Slicna situacija je sa Uscem i Mad Maxom na koji redovno dolazi standardna ekipa ali ko pogleda videce da ima vise motora vikendom ispred jednog kafica u STR Bana nego na Uscu za ceo vikend....
E o tome ja pricam...a razloga za nedolazak ili slabu informisanost novih bajkera moramo da potrazimo na nekom drugom mestu...
Uglavnom Kuglas jeste Kultni ali za ljude iz jednog perioda...i za iste ce uvek biti kultno mesto...tu nema price....

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju