Septembar 19, 2019, 10:23:02 pre podne

Autor Tema: Koga ????  (Pročitano 34114 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže SEKULA

• Profi Vozac
  • **
  • Pol: Muškarac
Odg: Koga ????
« Odgovor #40 poslato: Decembar 13, 2009, 11:28:25 pre podne »
pa nema nikoga samo jedan kandidat se prihvata te  funkcije i on nije u MASu  :D :D :D :D :D
bruka.....
A gde je MAS onda

Van mreže Sveta SD

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #41 poslato: Decembar 13, 2009, 11:35:59 pre podne »
A gde je MAS onda
gde treba!!sto je jedan kandidat :icon_scratch: zato sto je jedan od retkih ljudi koji ce svoju pricu da izpostuje do KRAJA :D

Van mreže dencse1

• Moto manijak u usponu
    • mwp
« Odgovor #42 poslato: Decembar 13, 2009, 11:57:53 pre podne »
 ???

Van mreže Ivta - MK Extrem

• Predstavnik Kluba
  • Ultimate Biker
  • **
« Odgovor #43 poslato: Decembar 13, 2009, 12:00:19 posle podne »
A gde je MAS onda

pitaj bracu iz Civije tu su ti u tvom gradu  ;)

Van mreže MIKA ARHANGEL

• Nedostizni Vozac
« Odgovor #44 poslato: Decembar 13, 2009, 12:09:47 posle podne »
Ja budno pratim dešavanja misleći da mogu u članstvo(moj klub) kad se stvore uslovi ali kako vidim neće me pa to ti je

Van mreže Sveta SD

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #45 poslato: Decembar 13, 2009, 12:12:11 posle podne »
ja rekoh da se menja prica a vi mi niste verovali :D ne moze neiskusan bajker da dodje na to mesto eto tako da bi bio precednik :D Ovde treba da se RADI!

Van mreže dencse1

• Moto manijak u usponu
    • mwp
« Odgovor #46 poslato: Decembar 13, 2009, 12:26:43 posle podne »
ja rekoh da se menja prica a vi mi niste verovali :D ne moze neiskusan bajker da dodje na to mesto eto tako da bi bio precednik :D Ovde treba da se RADI!

*66

Van mreže SEKULA

• Profi Vozac
  • **
« Odgovor #47 poslato: Decembar 13, 2009, 12:44:19 posle podne »
pitaj bracu iz Civije tu su ti u tvom gradu  ;)
Mislim da sam i ja iz MK Civija.

Van mreže Gojko - MK Warriors

• Bajker Bez Granica
  • MK WARRIORS SERBIA
    • WWW.WARRIORS.RS
« Odgovor #48 poslato: Decembar 13, 2009, 12:46:47 posle podne »
ne moze neiskusan bajker da dodje na to mesto eto tako da bi bio precednik :D Ovde treba da se RADI!
Sveto, na mesto predsednika moze doci bilo ko, pa i covek koji nije biker, ako je sposoban da vodi politiku Mas-a i ako ima dobre veze u drzavnim organima, medijima, AMSS i inostranim moto asocijacijama!
Nadam se da si toga svestan kada pricas o iskustvu bajkera!
Kada kazes: "ovde treba da se radi" - jel ti licno mozes nesto da doprineses razvoju i stabilnosti Mas-a?
« Poslednja izmena: Decembar 13, 2009, 01:04:42 posle podne gojko »
HONDA CBR1100XX & KAWASAKI ZZR 1400 & BMW R1200GSA

Van mreže Gojko - MK Warriors

• Bajker Bez Granica
  • MK WARRIORS SERBIA
    • WWW.WARRIORS.RS
« Odgovor #49 poslato: Decembar 13, 2009, 12:55:41 posle podne »
pravi covek sa prihvatio funkcije :D malo je takvih ljudi da mogu da izpostuju pricu do kraja 
Za Micu R. mogu reci samo sve najbolje. Licno ga poznajem i uveren sam da Mas-u moze mnogo toga pomoci i podici ovu organizaciju na jedan visoki i zavidni nivo, ali i to zavisi od svih nas koji smo clanovi. ;)

HONDA CBR1100XX & KAWASAKI ZZR 1400 & BMW R1200GSA

Van mreže dencse1

• Moto manijak u usponu
    • mwp
« Odgovor #50 poslato: Decembar 13, 2009, 01:01:00 posle podne »
Sveto, na mesto predsednika moze doci bilo ko, pa i covek koji nije biker, ako je sposoban da vodi politiku Mas-a i ako ima dobre veze u drzavnim organima, medijima i inostranim moto asocijacijama!
Kada kazes: "ovde treba da se radi" - jel ti licno mozes nesto da doprineses razvoju i stabilnosti Mas-a?

bravo majstore........jedva dočekah da neko kaže nešto pametno.....nisam već hteo ništa da pišem,rećiće da sam se nakačio na svetu....
bravo gojko

Crven Ban

• Gost
« Odgovor #51 poslato: Decembar 13, 2009, 01:02:17 posle podne »
Doktor Vudu je posten i obrazovan covek. Mislim i da bi uspeo da uradi nesto za MAS i klubove koji su clanovi, a takodje i ljudima koji voze van klubskih prica. Nisam clan ni jednog kluba i necu to biti sigurno, i ne znam dal moj glas vredi, ali covek je ozbiljan radan i vredan i jednostavno poznavajuci ga moram da podrzim njegovu kandidaturu.

Van mreže Sveta SD

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #52 poslato: Decembar 13, 2009, 01:35:33 posle podne »
Sveto, na mesto predsednika moze doci bilo ko, pa i covek koji nije biker, ako je sposoban da vodi politiku Mas-a i ako ima dobre veze u drzavnim organima, medijima, AMSS i inostranim moto asocijacijama!
lepo receno normalno da treba da bude covek da moze da potegne veze da juri itd ;) sto se tice mene i razvoja i td pa normalno da se borim da se primetiti :D ;)

Van mreže Sveta SD

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #53 poslato: Decembar 13, 2009, 01:36:37 posle podne »
Za Micu R. mogu reci samo sve najbolje. Licno ga poznajem i uveren sam da Mas-u moze mnogo toga pomoci i podici ovu organizaciju na jedan visoki i zavidni nivo, ali i to zavisi od svih nas koji smo clanovi. ;)

*603 *603 *603 *603 *603

Van mreže dejansd

• Bajker Bez Granica
  • KAWASAKI ZX-6
« Odgovor #54 poslato: Decembar 13, 2009, 01:42:11 posle podne »
gde je mas,pa nigde mas ne cini predsednik i odbor vec svi klubovi
koje bas nesto i neinteresuje politika............................
i na kraju,sta drugo,nego ovako kako je .....
nevidim nijedan razlog za cudjenje bilo je dosta vremena svi cutali ,pojedini ljudi videli akciju i eto
nekima ce da svane ,a drugima kojima se nesvidja..........
SMEDEREVO SRBIJA

Van mreže Sveta SD

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #55 poslato: Decembar 13, 2009, 01:43:39 posle podne »
gde je mas,pa nigde mas ne cini predsednik i odbor vec svi klubovi
koje bas nesto i neinteresuje politika............................
i na kraju,sta drugo,nego ovako kako je .....
nevidim nijedan razlog za cudjenje bilo je dosta vremena svi cutali ,pojedini ljudi videli akciju i eto
nekima ce da svane ,a drugima kojima se nesvidja..........
Lepo receno bravo deki *603 *603 *603  sad je trenutak da pokazemo ljudima da nismo huligani narkomani da vecina ima porodice :D Treba sad MAS da guramo na GORE ne na DOLE :D :D :D

Van mreže Šeki

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #56 poslato: Decembar 13, 2009, 02:09:05 posle podne »
 Predlagati nekoga za predsednika neke organizacije (ma ko on bio, uz svako poštovanje) , a da nije član iste, je van svake pameti i logike. I Statuta kao osnovnog uredjivačkog akta neke organizacije. A ne vidim ni jedan razlog, da ako se čovek prihvata predsedničke funkcije u MAS-u, i ne učlani u isti.
  Menjanje statuta svaki čas, samo govori o (ne)ozbiljnosti samog MAS-a kao organizacije, a kada se jednom krene sa tim, menjaće ga stalno kako kome odgovara.

Van mreže dejansd

• Bajker Bez Granica
  • KAWASAKI ZX-6
« Odgovor #57 poslato: Decembar 13, 2009, 02:12:23 posle podne »
Predlagati nekoga za predsednika neke organizacije (ma ko on bio, uz svako poštovanje) , a da nije član iste, je van svake pameti i logike. I Statuta kao osnovnog uredjivačkog akta neke organizacije. A ne vidim ni jedan razlog, da ako se čovek prihvata predsedničke funkcije u MAS-u, i ne učlani u isti.
  Menjanje statuta svaki čas, samo govori o (ne)ozbiljnosti samog MAS-a kao organizacije, a kada se jednom krene sa tim, menjaće ga stalno kako kome odgovara.

slazem se,u tome i jeste problem ..sto nikog nista neinteresuje ,do trenutka kad mu je sve jedno........
SMEDEREVO SRBIJA

Van mreže Sveta SD

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #58 poslato: Decembar 13, 2009, 02:16:07 posle podne »
Statut do sad je menjan SEST puta zbog ..... i sad ce pa da vidimo na cemu smo :D a zna se da ovakva osoba kao sto je MICA moze MNOGO da nam POMOGNE u to je VECINA sigurna ;)

Van mreže TRIKES-M-D

• Bajker Bez Granica
  • KAWASAKI VN 800
« Odgovor #59 poslato: Decembar 13, 2009, 02:17:55 posle podne »
sledece godine ja menjam status a posle ovaj pa onaj i tako u nedogled i sta  ???

ODE "M-A-S"  u propast
LUMBES-TRIKES-Dača   " COPER SRBIJA "