Septembar 29, 2020, 06:16:58 pre podne

Autor Tema: kada sastanak i gde ???  (Pročitano 5178 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže CveleZEC

• Moto Manijak
  • Pol: Muškarac
Odg: kada sastanak i gde ???
« Odgovor #40 poslato: Januar 11, 2010, 08:14:25 posle podne »
Nebi bas bilo pametno da se puno ceka, izbacite predloge obavestite ljude i da glasamo

Van mreže Vladica69

• Totalni Moto Manijak
  • Honda XL1000V Varadero,crni!
« Odgovor #41 poslato: Januar 12, 2010, 01:09:21 pre podne »
Otkud raspadanje kad imamo podpredsednika i upravni odbor?Predlazam Majilovac!
Predsednik Free Wheels-a Velika Plana
www.freewheels.velikaplana.info

Van mreže SEKULA

• Profi Vozac
  • **
« Odgovor #42 poslato: Januar 12, 2010, 09:42:34 pre podne »
Majilovac,datum?

Van mreže vudu

• Ultimate Biker
  • YAMAHA FJR 1300A
« Odgovor #43 poslato: Januar 12, 2010, 01:43:03 posle podne »
Otkud raspadanje kad imamo podpredsednika i upravni odbor?Predlazam Majilovac!

Ajde ljudi,ne moze svaka druga skupstina u Majlovcu,Plani...
 Mom autu vec ne treba vozac ! Naucio put napamet !
 Zato predlazem severniju varijantu ... Sabac,S.mitrovica ili neki grad u Vojvodini !!!
VALJEVSKA PODVALA

zodiac

• Gost
« Odgovor #44 poslato: Januar 12, 2010, 03:51:03 posle podne »
Nije mi jasno zasto se ni Deki ni Noca na oglasavaju povodom zakazivanja sastanka ni UO ni SkupStine MAS-a.
Zvanicni kalendar susreta MAS-a je poslat u Moto Magazin, Dva tocka, Moto puls, i Bajkers world. Znaci skupovi su izreklamirani kod nas i u okruzenju. Ostaje da vidimo koliko ce klubova do 15.01.2010. uplatiti clanarinu.
A nesto razmisljam - mozda nekom i odgovara da se MAS raspadne i da oslobodi teren za neke druge price i organizacije ??? ??? ???

Broj imas, Deki je uvek dostupan. Ako ti je ponestalo kredita, javi da ti uplatim. Bolje tako, nego da mi razvlacis kuma po forumu zbog neobavestenosti. Nije lepo.

I tebi Noco svaka cast, zbog ucesca u najnovijoj teoriji zavere. Nemoj da palite narod bezveze.

DEKI FAMILIJA

• Gost
« Odgovor #45 poslato: Januar 12, 2010, 04:31:50 posle podne »

UPRAVO SAM SAZNAO ZA PROZIVKE NA FORUMU, MISLIM DA SU TEORIJE ZAVERE PLOD DOKONIH LJUDI I NECU TO DA KOMENTARISEM.
SVAKO KO ME JE POZVAO DOBIO JE INFORMACIJU, DOGOVOR JE DA SKUPSTINA BUDE POSLE 15.1. DA BI SE VIDELO KO JE UPLATIO CLANARINU.

STO SE TIČE MESTA SAMO ŠABAC I BEOGRAD SU PONUDILI DA ORGANIZUJU SKUPSTINU, ZNACI AKO NEKI KLUB JOS HOĆE DA BUDE DOMACIN NEKA ME POZOVE, JA NE MOGU DA ZAKAZEM SKUPSTINU U NEKOM GRADU AKO  KLUB IZ TOG GRADA NIJE MENI PONUDIO DA BUDE DOMACIN.
  ZNACI NOVE PROSTORIJE MK FAMILIJE NA MOSTARSKOJ PETLJI ILI ŠABAC PROSTORIJE ČIVIJE SU ZA SADA JEDINE OPCIJE.

STO SE TICE VREMENA MENI JE SLAVA 20.1 I U GUZVI SAM OKO OTVARANJA KLUB HAUS-a PA NISAM STIGAO DA SE OGLASIM NA FORUMU AKO DRUGIMA ODGOVARA PRVA SUBOTA U FEBRUARU ILI KAD GOD HOCETE POSLE SVETOG SAVE...

Van mreže Gnjat - MK La Moto

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #46 poslato: Januar 13, 2010, 10:45:59 pre podne »
Broj imas, Deki je uvek dostupan. Ako ti je ponestalo kredita, javi da ti uplatim. Bolje tako, nego da mi razvlacis kuma po forumu zbog neobavestenosti. Nije lepo.

I tebi Noco svaka cast, zbog ucesca u najnovijoj teoriji zavere. Nemoj da palite narod bezveze.

Nije mi jasno sto si se ti nasao prozvan?
Ja ne mogu da znam zasto se neko ne oglasava. Deki je preuzeo obavezu da organizuje Skupstinu MAS-a. Skupstina u Uzicu je otkazana, ja sam je cuo sa Dekijem (bez tvoje uplate kredita) i sugerisao mu da objavi na sajtu otkazivanje Skupstine i o istom obavesti sve clanovo UO kako bi mi na vreme obavestili klubove o otkazivanju sastanka.
A u poruci koju sam napisao na sajtu stoji "Nije mi jasno zasto se ni Deki ni Noca ne oglasavaju povodom zakazivanja sastanka..." prema tome nisam "prozvao" samo Dekija nego i Nocu kao predsednika i podpredsednika MAS-a. A i najmanja mi je namera da se sa bilo kim kacim i raspravljam ni na sajtu ni licno.

Sto se tice "zavere" ja sam samo izneo svoje razmisljanje, ZAVERU nisam pominjao.
Pozdrav od Gnjata.

P.S. ovo bi ti poslao preko PM ali mi nesto internet zeza.

Van mreže NOCA

• Vozi da sve vidis i da te svi vide!
  • Bajker Bez Granica
« Odgovor #47 poslato: Januar 13, 2010, 10:56:52 pre podne »
 Dobro ,ljudi ,polako....

Sve ce se srediti...

Evo Deki se oglasio tako da ce se sve srediti...

DEKI FAMILIJA

• Gost
« Odgovor #48 poslato: Januar 13, 2010, 09:17:01 posle podne »
POLAKO BRAĆO SVE JE U REDU NECEMO DA SE SVADJAMO VALJDA, SAMO ĆORA ME JE ZVAO DA PONUDI ORGANIZACIJU SKUPSTINE A I MI MOZEMO DA NAPRAVIMO KOD NAS U BEOGRADU, DAJTE PREDLOGE BEOGRAD, ŠABAC ILI NEKO TREĆI DA ODREDIMO GDE A ONDA I DATUM...

Van mreže Sveta SD

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #49 poslato: Januar 14, 2010, 12:53:13 pre podne »
smederevo je bilo ..ako hocete da razmislimo :D

Van mreže SEKULA

• Profi Vozac
  • **
« Odgovor #50 poslato: Januar 15, 2010, 01:24:45 posle podne »
Mislim da Noca i Deki u dogovoru sa predsednicima MK treba da donesu odluku o mestu odrzavanja.

Van mreže klan

• Totalni Moto Manijak
  • NAJJACI SAMO OPSTAJU
« Odgovor #51 poslato: Januar 17, 2010, 12:56:00 pre podne »
smederevo je bilo ..ako hocete da razmislimo :D

AUUUUUUUUUUUUUUUuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!