Oktobar 18, 2018, 07:50:34 posle podne

Autor Tema: VOLITE LI ZIVOTINJE  (Pročitano 10614 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MILJAN

• Moto manijak u usponu
  • Pol: Muškarac
  • SUZUKI V STROM K8
Odg: VOLITE LI ZIVOTINJE
« Odgovor #60 poslato: Decembar 19, 2010, 06:03:28 posle podne »
Isti Raša samo da mu je svetlije 'tigrasto' krzno i da nije kupiran!!

Lepo vam kažem, ne mučite ''ljubimce'' ne seci te im uši i repove, ružniji su a ne lepši....ostalom to je ljubimac a ne đak za udaranje!!

hEH.. ::) .Ipak ne znaš po koju informaciju o ovoj rasi....
- Prvo pitanje: Da li se pas muči ako je pod narkozom dok se seku uši?
- Drugo pitanje: da li je moj pas imao bolove i muku kada se probudio, posle narkoze, ukoliko sam ga zatekao kako se igra i baca kosku u vis...trči po kući i maše repom?  
 :D :D :D
Pre njega sam imao 4 dogo argentino. I ova rasa, američki stafordski terijer ima isto tako jako malo nerava u koži, tako da su jako imuni na bol. Osim u korenu uha, oni skoro da i nemaju receptore u ostalom delu ušne kožice. Tako da niko ne muči psa ovime, ukoliko je to borbeni pas. Ostali psi trpe bolove itekako....A ako pročitaš knjigu Radeta Dakića- Kiće (kinolog i sudija) shvatićeš o čemu pričam.
Vrhunac nelogičnosti.....AST se koristi na lov na divlje svinje....Kao i Dogo Argentino, tada bude ceo pocepan pa ga lovac ušiva na licu mesta jer divlji vepar ima opake kljove... I onda i to treba zabraniti jer se životinja muči---Daj onda i boks da zabranimo jer bokseri plaču kad se tuku.....Nema to veze sa vezom-.......-..Mog argentinca sam ušivao potpuno sam a da je pas sedeo i nije se ni okrenuo ka meni, dok sam ga šio kao krpu....Tako da .....ne bi valjalo pudlicama, kokerima i ostalim hibridima seći uši ali borbenom psu velike ušne školjke samo smetaju u borbi----- I oni nemaju tegobe....To su borbeni psi. Svako bira psa prema sebi...Ja sam u borbama preko 20 godina (sportskim) i ne volim slabe životinje za ljubimce...

MOj Dogo Argentino

Uploaded with ImageShack.us

MOJ AST sada:

Uploaded with ImageShack.us

I zadnje i najmanje bitno : stvar ukusa....Meni borbeni psi izgledaju tupavo sa ne sečenim ušima-----

SUPER TEŠKA DOŽIVOTNO :)
MIXED MARTIAL ARTS.....GENERACIJA 1972.

http://picasaweb.google.com/112617047077522863095/MEMENTOMORI?authkey=Gv1sRgCPrTzu7Z0NPC8wE#

Van mreže GS650G

• Vozac
  • *
« Odgovor #61 poslato: Decembar 19, 2010, 07:29:54 posle podne »
Xe Xe  Xe ma kakve baterije na meso on radi :)

'fala i od mene i od groma na komlpimenat :)

Van mreže grunf014

• Bajker Bez Granica
  • Yamaha XJ 900s Diversion Streetfighter
    • M.K.Valjevo
« Odgovor #62 poslato: Decembar 20, 2010, 08:01:29 posle podne »
Cupislav, vec 12 godina clan porodice Veljic  ;D ;D ;D. Nazalost, zadnje 2 godine u "izgnanstvu" ( u burazerovoj tazbini) gde mu je, cini mi se, bolje.

Inace u pitanju je Poljski pastirski pas.
4 TOCKA SLUZE ZA PREVOZ TELA- 2 SU ZA DUSU!!!

Van mreže EXTREM

• Moto Manijak
« Odgovor #63 poslato: Decembar 20, 2010, 08:17:27 posle podne »
Evo i mene.Imam i ja po nesto.Sve vrste papagaja,vukove,lisice,africke jezeve,lasice,Iguane po 1,60 met.hrcke,morske prasice,cincile,pitone,boe,bele miseve i pacove,jednu razmazenu pudlicu i jednog ludog MAJMUNA po imenu ARCI.Ako budete hteli slike ubacicu ih.Pozdrav od BUBIJA

Van mreže Djox

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #64 poslato: Decembar 20, 2010, 08:28:51 posle podne »
Evo i mene.Imam i ja po nesto.Sve vrste papagaja,vukove,lisice,africke jezeve,lasice,Iguane po 1,60 met.hrcke,morske prasice,cincile,pitone,boe,bele miseve i pacove,jednu razmazenu pudlicu i jednog ludog MAJMUNA po imenu ARCI.Ako budete hteli slike ubacicu ih.Pozdrav od BUBIJA

A i mislio sam da bi bio red da pocnes da kacis slike iz tvog zooloskog vrta :)

Cekamo :)

Jest da ce nasi ljubimci ispasti smesni naspram tvog arsenala zivotinja ali mislim da ce i te kako biti lepo videti ih :)

Van mreže Zemunac

• Bajker Bez Granica
  • AFRIKA TWIN XRV 650 RD 03
« Odgovor #65 poslato: Decembar 22, 2010, 04:13:39 posle podne »
hEH.. ::) .Ipak ne znaš po koju informaciju o ovoj rasi....
- Prvo pitanje: Da li se pas muči ako je pod narkozom dok se seku uši?
- Drugo pitanje: da li je moj pas imao bolove i muku kada se probudio, posle narkoze, ukoliko sam ga zatekao kako se igra i baca kosku u vis...trči po kući i maše repom?  
 :D :D :D
Pre njega sam imao 4 dogo argentino. I ova rasa, američki stafordski terijer ima isto tako jako malo nerava u koži, tako da su jako imuni na bol. Osim u korenu uha, oni skoro da i nemaju receptore u ostalom delu ušne kožice. Tako da niko ne muči psa ovime, ukoliko je to borbeni pas. Ostali psi trpe bolove itekako....A ako pročitaš knjigu Radeta Dakića- Kiće (kinolog i sudija) shvatićeš o čemu pričam.
Vrhunac nelogičnosti.....AST se koristi na lov na divlje svinje....Kao i Dogo Argentino, tada bude ceo pocepan pa ga lovac ušiva na licu mesta jer divlji vepar ima opake kljove... I onda i to treba zabraniti jer se životinja muči---Daj onda i boks da zabranimo jer bokseri plaču kad se tuku.....Nema to veze sa vezom-.......-..Mog argentinca sam ušivao potpuno sam a da je pas sedeo i nije se ni okrenuo ka meni, dok sam ga šio kao krpu....Tako da .....ne bi valjalo pudlicama, kokerima i ostalim hibridima seći uši ali borbenom psu velike ušne školjke samo smetaju u borbi----- I oni nemaju tegobe....To su borbeni psi. Svako bira psa prema sebi...Ja sam u borbama preko 20 godina (sportskim) i ne volim slabe životinje za ljubimce...
I zadnje i najmanje bitno : stvar ukusa....Meni borbeni psi izgledaju tupavo sa ne sečenim ušima-----

Lepe kuce...Moj komšija je kupirao uši svom pitu i mališi nije bilo dobro 3-4 dana, pištao je kroz nos i ležao sklupčan. Videlo se po njemu da nešto nije u redu...ko zna, možda neka infekcija. Ja Rašu kada diram po ušima, reaguje...ne znam koliko je osetljiv, ne znam mnogo o psima a on je pas iz stana i debelo se razlikuje od dvorišnih...I ako ima ožiljaka na sebi, nije agresivac, služi ISKLJUČIVO kao pas za druženje i zez...jednom rečju, mezimac!
Sad, izgled je subjektiva...Tajson nije morao (i ako jeste) da se mršti da bi znali da je opasan bokser! Jedino ako je pas spremljen za borbe, da ga drugi lakše ne uhvati za uvo!
Borbe su zabranjene, kao, recimo i nasilnička vožnja...sad svi mi to znamo a ponekad zaobiđemo pravila!
« Poslednja izmena: Decembar 22, 2010, 04:32:24 posle podne Zemunac »

Van mreže Niki

• Moto manijak u usponu
« Odgovor #66 poslato: Mart 07, 2012, 07:32:27 pre podne »
Da pokusamo da dignemo temu iz mrtvila.
 Moj copor na jaslama, inace nisu sve moje ali kad se iznese hrana sve iz komsiluka se pokupe da jedu

Van mreže Splinter

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #67 poslato: Mart 07, 2012, 03:16:09 posle podne »
Volim.
. . . и онда је Мрмот завио чоколаду у фолију!

Van mreže GoranVojska

• Totalni Moto Manijak
  • Vozim dokle mogu ikoliko hocu
« Odgovor #68 poslato: Mart 07, 2012, 05:11:00 posle podne »
dobra ti ergela.
Suzuki Bandit 1200s

Van mreže Splinter

• Bajker Bez Granica
« Odgovor #69 poslato: Mart 07, 2012, 06:40:57 posle podne »
Dobra.
. . . и онда је Мрмот завио чоколаду у фолију!

Van mreže TRIKES-M-D

• Bajker Bez Granica
  • KAWASAKI VN 800
« Odgovor #70 poslato: Mart 07, 2012, 07:04:00 posle podne »
 ;)

LUMBES-TRIKES-Dača   " COPER SRBIJA "

Van mreže serbduck

• Bajker Bez Granica
  • MK VALJEVO / HONDA CBR 1000 F
« Odgovor #71 poslato: Mart 07, 2012, 10:47:25 posle podne »

Bisa Von Bullbordogs

kad je bila mala 2,5 meseca

i juce sa 6 meseci i par dana...

...baba Kurana pojede pet metara drva... i ne trazi vode...

www.mkvaljevo.com

Van mreže Ivta - MK Extrem

• Predstavnik Kluba
  • Ultimate Biker
  • **
« Odgovor #72 poslato: Mart 08, 2012, 12:36:20 pre podne »
Lora
3x prvak razreda mladih
 4xCAC
1xCACIB

Van mreže Zemunac

• Bajker Bez Granica
  • AFRIKA TWIN XRV 650 RD 03
« Odgovor #73 poslato: April 08, 2012, 08:24:52 posle podne »
Mislim da se u subotu, 06. 04 2012g. ispred skupštine grada Beograda, održao protest protiv harača (od 30000rsd, na god.nivou), koji se zahteva od vlasnika pasa, ''opasnih rasa'' i njihovih mešanaca, dok za običnog psa je cifra, na god.nivou, cirka 5000rsd.

Nisam mogao prisustvovati, ma nisam ni želeo, posle bruke od sudske, zatvorske, kazne koju dobih zbog mog Raše!

Informacije koje imam, a veoma su pouzdane, su da se mnogi vlasnici ''opasnih rasa'' odlučuju na eutanaziju svojih ljbimaca, u iznosu od 5000rsd, nego da daju svih 30000 i to samo za ovu god..... MAJKO SRBIJO BRUKAAAA!!

Imali neko inormaciju o samomom protestu?