Avgust 20, 2018, 04:36:14 pre podne

Autor Tema: Iskustva sa mat kacigama?  (Pročitano 1017 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Mrva

• Suvozac
  • *
  • Pol: Muškarac
Iskustva sa mat kacigama?
« poslato: Decembar 02, 2010, 09:00:29 posle podne »
Pao mi je za oko Shoei XR1100 mat varijanta. Pretpostavljam da je boja dosta osetljivija od lakirane, sto se tice grebanja a i otisaka, ali reko' bolje da pitam. Mozda je tehnologija napredovala a ja neupucen :D Dakle imali li ko iskustva i kakva su?

Van mreže Moto Laci

• Bajker Bez Granica
  • Stara Pazova
Odg: Iskustva sa mat kacigama?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 02, 2010, 10:09:33 posle podne »
Pao mi je za oko Shoei XR1100 mat varijanta. Pretpostavljam da je boja dosta osetljivija od lakirane, sto se tice grebanja a i otisaka, ali reko' bolje da pitam. Mozda je tehnologija napredovala a ja neupucen :D Dakle imali li ko iskustva i kakva su?

ako imaš mat kacigu onda ne smeš jesti burek ostaju otisci prstiju šarene su zahvalnije.  Stvar ukusa.

Van mreže DebeliZmaj

• deaktivirani korisnici
  • Moto manijak u usponu
  • *
« Odgovor #2 poslato: Decembar 02, 2010, 10:24:00 posle podne »
sad si me ubedachio .. ja sam hteo uzmem mat kacigu ;(

Van mreže PECA BMW

• Ultimate Biker
« Odgovor #3 poslato: Decembar 02, 2010, 10:42:18 posle podne »
ako je prelakirana mat lakom onda nema brige vec se odrzava kao i svaka druga ...
"Naša glavna svrha u životu je da pomognemo drugima. A ako nekome ne možeš pomoći, onda mu bar ne čini zlo"

Van mreže Mrva

• Suvozac
  • *
« Odgovor #4 poslato: Decembar 03, 2010, 07:34:47 posle podne »
Znaci i nije tako losa situacija kao sto sam mislio :) Nisam je jos pogledao uzivo, ali za te pare ako je nisu izlakirali da ga ...

Van mreže Dexxter

• Ultimate Biker
« Odgovor #5 poslato: Decembar 08, 2010, 07:44:16 posle podne »
Ja imam mat kacigu i zalim dan kad sam je uzao. Planiram da je prefarbam. Proslu kacigu nisam ni malo cuvao i izgleda u dosta boljem vizuelnom stanju od ove nove. Stalno sam je nosio u vrecici a opet se na njoj stvorile mali milion nekih masnica, ogrebotina i slicno. Izgleda kao da je stara 100godina a ne 6 meseci. Mat crnu kacigu nikad vise.

Van mreže PECA BMW

• Ultimate Biker
« Odgovor #6 poslato: Decembar 08, 2010, 09:04:18 posle podne »
Ja imam mat kacigu i zalim dan kad sam je uzao. Planiram da je prefarbam. Proslu kacigu nisam ni malo cuvao i izgleda u dosta boljem vizuelnom stanju od ove nove. Stalno sam je nosio u vrecici a opet se na njoj stvorile mali milion nekih masnica, ogrebotina i slicno. Izgleda kao da je stara 100godina a ne 6 meseci. Mat crnu kacigu nikad vise.

el bila ono gumirano crno mat ili je bila ofarbana i lakirana u crno mat !!!
"Naša glavna svrha u životu je da pomognemo drugima. A ako nekome ne možeš pomoći, onda mu bar ne čini zlo"

Van mreže Dexxter

• Ultimate Biker
« Odgovor #7 poslato: Decembar 08, 2010, 10:16:30 posle podne »
Gumirana mat crna.

Van mreže PECA BMW

• Ultimate Biker
« Odgovor #8 poslato: Decembar 08, 2010, 10:24:24 posle podne »
e pa te gumirane i jesu problem !!  sve to sto je ono kao gumirano se lako ljusti i ostaju masnice .. maske telefona laseri i sve druge stvari se luste samo tako..

sa farbom je vec drugacije jer se ponasa kao i svaka druga farba .. samo OBAVEZNO mat lak preko !