Garaža > Moto Servisi i prodavnice

Majstor Kocka

(1/4) > >>

Sale Japan:
Kocka je serviser mijh motora i ja sam zadovoljan....... a vi  ???

zodiac:
Stronser je serviser mojih motora, i ja sam veoma zadovoljan. A razlog zbog koga motor nikada nisam hteo da teram kod Kocke, i pored toga sto znam da covek zna sve sto treba i pristojan je sa cenama, je sto moras da vodis racuna o njegovom trenutnom stanju, da proveris da li je jeo, pio, kakio i piskio, zatim da se pobrines jos oko menstrualnog ciklusa, mesecevih mena, cvetanja ljubicica i ostalih sranja, pa ako se kvalifikujes, i zvezde ti se poklope u datom momentu, mozda nesto i uradis. Jer ako je majstor neraspolozen, nema nista od posla. A ja ne volim da me neko zajebava za sopstvene novce.

Sale Japan:
Ok  , imenjace ... tvoje iskustvo je takvo .......

Gojko - MK Warriors:

--- Citat: zodiac  Mart 15, 2008, 03:55:14 posle podne ---Stronser je serviser mojih motora, i ja sam veoma zadovoljan. A razlog zbog koga motor nikada nisam hteo da teram kod Kocke, i pored toga sto znam da covek zna sve sto treba i pristojan je sa cenama, je sto moras da vodis racuna o njegovom trenutnom stanju, da proveris da li je jeo, pio, kakio i piskio, zatim da se pobrines jos oko menstrualnog ciklusa, mesecevih mena, cvetanja ljubicica i ostalih sranja, pa ako se kvalifikujes, i zvezde ti se poklope u datom momentu, mozda nesto i uradis. Jer ako je majstor neraspolozen, nema nista od posla. A ja ne volim da me neko zajebava za sopstvene novce.

--- Kraj citata ---
VAISTINU ZBORIŠ BRALE!!
Neki dan odem do njega da mi pogleda felnu od XX, nisam ga ni pitao a on meni NEZNAM! Ja ga pitam dal zna kome da je odnesem, a on meni kaže SINKO VIDIM DA SE RAZUMEŠ U MOTORE, JA SAM SAM UČIO - TAKO SE I TI SNALAZI! Mislim se ja JEBO MI PAS MATER   *337 GDE SAM I DOLAZIO!! Toliko o majstoru kocki!!!!!

dejansd:
ja ga neznam licno .dobijem tel. od drugara,zovem da promeni lanac na korpi(gpx 600 r)
on meni pricu vozi to tako a ako bas hoces da menjas das400 evra i ja sam raspolozen.
to me je zbunilo precutao sam rekao hvala. :icon_scratch:,i tako mislim da je to previse i za njega vecina ga hvali verujem da je dobar majstor ali je bezobrazan. mogao je samo da kaze izvini ja to neradim
po meni bi to bilo u redu. ali ovako.......

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju