Jun 25, 2018, 12:06:39 posle podne

Autor Tema: 29.12.2013 - POGLEDAJTE KAKO POJEDINI RUSI REŠAVAJU PROBLEME NA DRUMU - RUSIJA  (Pročitano 642 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži MR.Čokanlija

• Administrator
  • Ultimate Biker
  • *
  • Pol: Muškarac
    • Moto KLub Čokanlija na WEB-u...
29.12.2013 - POGLEDAJTE KAKO POJEDINI RUSI REŠAVAJU PROBLEME NA DRUMU - RUSIJA
« poslato: Januar 02, 2014, 03:46:09 posle podne »
Jurnjava, tuča, nož, lopata, jer pojedini Rusi na ulicama kao da ne umeju da reše probleme drugačije...

MAS JE JAK ONOLIKO KOLIKO SMO SVI MI ZAJEDNO JAKI!!!
PRATITE MOTO ASOCIJACIJU SRBIJE NA FACEBOOK-U:
https://www.facebook.com/MotoAsocijacijaSrbijeMAS

Van mreže Dr@g@n

• Suvozac
  • *
  • Pol: Muškarac
  • Bolje 20min. kasnije, nego 20god. ranije....
Nije ni u srbiji nista bolje ;)
« Odgovor #1 poslato: Januar 02, 2014, 08:39:11 posle podne »
Nismo ni mi nista bolji, i kod nas vecina jos uvek pokusava dranjem i pesnicama (na silu) da resi Problem.
Ko vozi taj i gresi, nema tog vozaca koji nije pogresio.
Cukali su me nekoliko puta i uvek sam gledao da to izgladimo.
Sitnice sam uglavnom prastao a za vece stvari "popravi mi stetu i bezi".
Pre neki dan u Lazarevcu nesto se ja zapricao sa zenom i vozilo ispred mene naglo ukoci, pokusao sam da ukocim  i pobegnem skroz desno kako bi izbegao sudar.
Vozilo ispred mene (reno 5) sam bukvalno samo pipnuo coskom branika u branik, meni je branik u boji auta i nista se ne poznaje.
Covek je hteo da me pojede zivog, pola sata je se drao na sred ulice kao da sam ga ubio.
50 puta sam ga pitao ako on misli da ima stete koja se nevidi da je platim, medjutim on se samo dere i psuje kao kocijas.
Na kraju sam odustao, rekao mu da radi sta zna, seo u svoje vozilo, zapalio cigaretu i cekao da vidim sta ce da odluci.
Posto nije bilo vidljive stete koju je mogao da naplati na kraju je seo u svoje vozilo i otisao.