Novembar 29, 2020, 04:43:38 pre podne

Autor Tema: VECERNJE NOVOSTI  (Pročitano 904 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Gnjat - MK La Moto

• Bajker Bez Granica
VECERNJE NOVOSTI
« poslato: Mart 23, 2008, 04:11:08 posle podne »
Vecernje novosti, nedelja 23. mart, 7 strana.
"Punom brzinom u taksistu"
Kako pise Dusan Maric (34) je sa R1 udario u TAKSISTU koji je vrsio polukruzno???
Maric tesko povredjen!
Znali neko nesto vise?

Crven Ban

• Gost
Odg: VECERNJE NOVOSTI
« Odgovor #1 poslato: Mart 23, 2008, 06:50:20 posle podne »
Kako je RTS 1 sinoc u dnevniku javio  da je taksista se isparkiravao a vozac motora velikom brzinom naleteo na njega. Kazali su da je na reanimaciji u urgentnom ali za dalje nista ne znam. Normalno nas su odmah okrivili i najavili poostrene mere za kontrolisanje motorista. Da kazu jos da je motorista vozio bez kacige.

zodiac

• Gost
« Odgovor #2 poslato: Mart 23, 2008, 07:19:10 posle podne »
Jebala ih voznja bez kacige, stvarno to ne razumem nikako. Sto se tice brzine, ako ju je prekoracio, a sigurno jeste, onda taksista nije kriv, mada sam siguran da doticnom nije palo na pamet da pogleda u retrovizor, posto kod nas taksisti gledaju da ih ne potkaci kakav kamion ili autobus, a za sve ostalo ih zabole. Naplatice od osiguranja i vise nego sto treba jer su svi u semama, a nece izginuti. Nadam se da ce momak biti ok, ali je dobrim delom sam kriv sto je ovako najebao.

Van mreže dejansd

• Bajker Bez Granica
  • Pol: Muškarac
  • KAWASAKI ZX-6
« Odgovor #3 poslato: Mart 23, 2008, 09:24:08 posle podne »
Jebala ih voznja bez kacige, stvarno to ne razumem nikako. Sto se tice brzine, ako ju je prekoracio, a sigurno jeste, onda taksista nije kriv, mada sam siguran da doticnom nije palo na pamet da pogleda u retrovizor, posto kod nas taksisti gledaju da ih ne potkaci kakav kamion ili autobus, a za sve ostalo ih zabole. Naplatice od osiguranja i vise nego sto treba jer su svi u semama, a nece izginuti. Nadam se da ce momak biti ok, ali je dobrim delom sam kriv sto je ovako najebao.

mislim zao mi je momka ali si u pravu i medju nama ima onih koji razmisljaju mudima a ne glavom
SMEDEREVO SRBIJA

Van mreže dejansd

• Bajker Bez Granica
  • Pol: Muškarac
  • KAWASAKI ZX-6
« Odgovor #4 poslato: Mart 24, 2008, 08:57:18 posle podne »
evo sada sam procitao da decko nije preziveo.
SMEDEREVO SRBIJA