Oktobar 17, 2018, 03:40:05 posle podne

Autor Tema: XII TURISTIČKI MOTO RELI MOTO ASOCIJACIJE SRBIJE - MOTO SEZONA 2015 - PREDLOZI..  (Pročitano 6017 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MR.Čokanlija

• Administrator
  • Ultimate Biker
  • *
  • Pol: Muškarac
    • Moto KLub Čokanlija na WEB-u...
XII TURISTIČKI MOTO RELI MOTO ASOCIJACIJE SRBIJE - MOTO SEZONA 2015 - PREDLOZI..
« poslato: Avgust 24, 2014, 06:54:14 posle podne »

,,XI Turistički Moto Reli Moto Asocijacije Srbije" se uspešno završio 12-tog jula 2014-te, posle pređenih više od 1130 zajedničkih kilometara,
vozilo se bezbedno, bez ijednog incidenta i bez povreda naših 55 učesnika vozilo se sedam dana zajedno širom naše domovine Srbije!
Turistički Moto Reli Moto Asocijacije Srbije je odavno postao internacionalan sa napomenom da je najviše stranih učesnika iz Slovenije.

Bilo bi veoma zanimljivo da se već sad čuje neki vaš konstruktivan predlog za naš sledeći XII Turistički Moto Reli Moto Asocijacije Srbije...
Da čujemo šta potencijalni učesnici relija misle o potencijalnoj maršuti, terminu kao i o nekim eventualnim promenama u organizaciji relija...
DOBRODOŠLI SVI NA - XII TURISTIČKI MOTO RELI MOTO ASOCIJACIJE SRBIJE - MOTO SEZONA 2015
« Poslednja izmena: Avgust 24, 2014, 07:44:15 posle podne MR.Čokanlija »
MAS JE JAK ONOLIKO KOLIKO SMO SVI MI ZAJEDNO JAKI!!!
PRATITE MOTO ASOCIJACIJU SRBIJE NA FACEBOOK-U:
https://www.facebook.com/MotoAsocijacijaSrbijeMAS

Van mreže MR.Čokanlija

• Administrator
  • Ultimate Biker
  • *
    • Moto KLub Čokanlija na WEB-u...
Odg: XII TURISTIČKI MOTO RELI MOTO ASOCIJACIJE SRBIJE - MOTO SEZONA 2015 - PREDLOZI..
« Odgovor #1 poslato: Avgust 24, 2014, 07:32:48 posle podne »
Načuo da su naši pojedini relisti spremni da pišu i peticiju ako treba da se ovaj put pored Erne-a obavezno pridruži i Gnjat u vođstvu relija  ;)
 *564 Polazak za 15 minuta  *91 *572  *565
« Poslednja izmena: Avgust 24, 2014, 08:06:07 posle podne MR.Čokanlija »
MAS JE JAK ONOLIKO KOLIKO SMO SVI MI ZAJEDNO JAKI!!!
PRATITE MOTO ASOCIJACIJU SRBIJE NA FACEBOOK-U:
https://www.facebook.com/MotoAsocijacijaSrbijeMAS

Van mreže Ćira - MK Sorabi

• Sekretar Moto Asocijacije Srbije
  • Vozac
  • *
Odg: XII TURISTIČKI MOTO RELI MOTO ASOCIJACIJE SRBIJE - MOTO SEZONA 2015 - PREDLOZI..
« Odgovor #2 poslato: Avgust 24, 2014, 08:22:58 posle podne »
Zasto pisati peticiju, kada svi osim Gnjata zanaju da on sigurno uz Ernea vodi sledeci reli  >:D ;) ;D  *7 
*22 *22 *22 *22 *22 *22 *22 *22 *22

Na mreži Niki

• Moto manijak u usponu
« Odgovor #3 poslato: Avgust 24, 2014, 08:53:18 posle podne »
Koliko sam ja cuo, svi smo pristali jos samo njega da obavestimo  *73 *71 Tako da  *610

Van mreže Dragan - MK Fire Wheels

• Predstavnik Kluba
  • Suvozac
  • **
« Odgovor #4 poslato: Septembar 08, 2014, 11:31:33 posle podne »

Tako je Braco! GNJATA za VODJU najbolji je !!!

• Vozac
  • *
« Odgovor #5 poslato: Septembar 09, 2014, 09:44:49 posle podne »
Predlog za ovaj XII reli, recimo Rumunija- Transilvanija.... Lepa tura. Naravno, ako se Gnjat slaze :)

Van mreže Zof1

• Suvozac
  • *
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 26, 2014, 09:04:55 posle podne »
Inas dvoje znamo da Gnjat i Erne taj posao najbolje znaju,tako da imaju našu podršku :icon_scratch:

Van mreže Erne - MK Road Flyers

• Predstavnik Kluba
  • Dobar Vozac
  • **
  • Vozi pametno da bi stigao gde si krenuo!
« Odgovor #7 poslato: Novembar 14, 2014, 10:00:35 posle podne »
Ja bih najvise voleo da sledece godine se vozam sa vama bez obaveza,inace bilo bi dobro krenuti sa predlozima i da se jave domacini za docek relista.

Van mreže Gnjat - MK La Moto

• Administrator
  • Bajker Bez Granica
  • *
« Odgovor #8 poslato: Novembar 17, 2014, 09:30:09 pre podne »
Potpuno razumem Ernea. Ove godine sam vozio Reli samo sa zaduzenjem bocnog obezbedjenja i mnogo je lakse i opustenije nego predhodnih godina kad sam bio jedan od organizatora i vodja Relija.
U svakom slucaju PRVI korak za organizaciju Relija je, kao sto rece Erne, prijava potencijalnih domacina.

Van mreže Gnjat - MK La Moto

• Administrator
  • Bajker Bez Granica
  • *
« Odgovor #9 poslato: Decembar 10, 2014, 08:25:23 pre podne »
Na Skupštini MAS-a u Badovincima, Krkelja je izneo jedan predlog za XII Reli.
Ideja je da se krene u recimo sredu 24.06. negde iz centralne Srbije, spava se negde oko Zlatibora i drugi dan se vozi kroz Crnu goru do  Tivta gde bi trebalo tog vikenda da bute moto skup. Relisti bi se smestili u kampu u Tivtu odakle bi narednih dana mogli da voze i obilaze razne lokacije. povratak bi trebao da bude u ponedeljak ili utorak preko Trebinja kroz Bosnu nazad uz jedno prenoćište negde usput.
Ideja je vrlo interesantna! Ostalo je da Krkelja dogovori detalje a onda će valjda postaviti i zvaničan predlog za XII Reli.

Van mreže Zoran - MK Badovinci

• Predstavnik Kluba
  • Dobar Vozac
  • **
  • Volim tu slobodu na dva tocka :)
« Odgovor #10 poslato: Decembar 10, 2014, 02:12:37 posle podne »
Prilicno lepo...svidja mi se...

• Vozac
  • *
« Odgovor #11 poslato: Decembar 10, 2014, 10:01:56 posle podne »
Potpuno razumem Ernea. Ove godine sam vozio Reli samo sa zaduzenjem bocnog obezbedjenja i mnogo je lakse i opustenije nego predhodnih godina kad sam bio jedan od organizatora i vodja Relija.
U svakom slucaju PRVI korak za organizaciju Relija je, kao sto rece Erne, prijava potencijalnih domacina.

Ha ha ha!!!

• Vozac
  • *
« Odgovor #12 poslato: Decembar 24, 2014, 11:00:15 posle podne »
Da li neko od relista zna gde mogu da nabavim rakiju od ovog Djordja Balasevica iz Lazarevca ( sto vozi BMW-a i nosi Sunce oko vrata  ;) ) i onu sampionsku kajsiju iz Muzlje. Ne pitam za cenu!!!!! Nemam vise ni kapi  :'( :'( :'(

Van mreže Mata

• Suvozac
  • *
« Odgovor #13 poslato: Decembar 28, 2014, 08:39:06 posle podne »
E dragi prijatelju da vozis BMW pa da napravimo kombinaciju , a ovako ...Ko te prevari pa uze traktor na dva tocka ,ali mlad si ti decak kad porastes kaza ce ti se  *3.Al ako platis kavicu mogu i doci do tog Valjeva , samo da zirnem na mapu da vidim gde je.

• Vozac
  • *
« Odgovor #14 poslato: Decembar 28, 2014, 11:12:10 posle podne »
Nista onda, pali tog BMW-a ( ako uopste zimi i pali), OBAVEZNO spakuj alat da imas za svaki slucaj, ponesi rakiju, naravno- kafa ceka. I jos jednom da ponovimo ZENA MOZE BITI ODAKLE HOCES, ALI MOTOR MORA BITI IZ JAPANA. Pozuri da se ne ohladi kafa  ;) :D

• Vozac
  • *
« Odgovor #15 poslato: Decembar 28, 2014, 11:14:29 posle podne »
Sta je sa ovom sampionskom kajsijom iz Muzlje??? Sto se niko ne oglasava ???   :'(

Na mreži Niki

• Moto manijak u usponu
« Odgovor #16 poslato: Decembar 29, 2014, 08:11:02 pre podne »
Paaaaaa, ta tecnost se kod nas momentalno trosi kao antifriz, znas ti da ova kolicina snega kod nas napravi kolaps u saobracaju. Nemrdamo nigde i grejemo se.  *598

• Vozac
  • *
« Odgovor #17 poslato: Decembar 29, 2014, 05:56:34 posle podne »
Sta se ti javljas  ;) Da, da, sada trosis kao antifriz, a sto onda leti pijes???? Trosis freon  >:D

Van mreže Mata

• Suvozac
  • *
« Odgovor #18 poslato: Decembar 29, 2014, 09:30:27 posle podne »
Auto iz Japana , a motor iz Dojc . Sve si bre pobrko , al dobro valjda to ide s godinama  *111.064 35 32 264 ajd cujemo se , gust mi je raspored ovih dana .

Van mreže Shuster - MK Extrem

• Predstavnik Kluba
  • Suvozac
  • **
« Odgovor #19 poslato: Decembar 30, 2014, 12:26:48 posle podne »
Predlog za ovaj XII reli, recimo Rumunija- Transilvanija.... Lepa tura. Naravno, ako se Gnjat slaze :)
Ja mislim da je ovo pravi put za Reli ali samo hrabri ga mogu voditi...