Moto Asocijacija Srbije - FORUM
MOTO SPORT => Moto Sport => Temu započeo: Rider girl Mart 13, 2009, 07:13:55 posle podne
-
(http://i243.photobucket.com/albums/ff135/Rider_girl2001/09honda_cbr0.jpg)
Nakon povlačenja neuspešnog tima iz F1 šampionata Honda je učinila ono što se smatralo nemogućim. Objavila je da ove godine fabrički tim neće nastupati na prestižnoj trci 8 sati Suzuke.
Kriza je očigledno duboko prožela Hondu pošto je ovaj potez dočekan sa nevericom obzirom da u čelnici Japanskog proizvođača najavili smanjivanje troškova u svim sportovima u kojima se ne postižu uspesi, ali ova trka ne podpada pod tu definiciju.
8 sati Suzuke je najprestižnija trka na tlu Japana u kojoj svi proizvođači žele da pobede i tako da trijumf predstavlja vrhunac prestiža među Japanskim proizvođačima. Sama trka se održava na pisti Suzuka, koja je u vlasništvu Honde pa stoga ni ne čudi bilans pobeda, u tridesetogodišnjoj istoriji ove trke Honda se na najviši stepenik pobedničkog postolja penjala 21 put!
http://www.nacionalnaklasa.com/content/view/6014/60/
-
Pa sad mogu da odmaraju malo posle toliko pobeda nojda je nojda *351
-
A sta honda da radi u Suzuki,nema sta da se usisava! ;D
-
Ni Rolsa ni Bentlija nesto nema na GP u