Moto Asocijacija Srbije - FORUM
OFF TOPIC => Zanimljive stranice i video klipovi => Temu započeo: Dexxter Februar 23, 2008, 11:00:36 posle podne
-
Znaci ovaj baja sto ih je ovako zajebao je pravi kralj!!! :D :D
Glupi ameri!!!
-
ma ja bi njemu ,,,,,,da uci decu ovako da pricaju,,ma dabogda i njega tako nesto neko naucio,,i to mi je odraz kulture,,samo umobolnik moze ovako nesto da nauci decu,.posle kazu nas narod je kulturan,ima i to da nam prikace kao odraz kulture,,,imbecil najobicniji,,,nisu oni glupi nego neznaju jezik,,,,
-
Ajde deci i da oprostis ali baba koja usput jos i ponavlja "ajmo opet".Cini mi se da su negde pomenuli na pocetku Montenegro, u pravu sam ipak nije Srbin, jer kaze Hello to people of Montenegro. Malko mi je lakse.
-
Jes da je off ali je tema slicna.Pre nekoliko godina su mi dosla dva kuvajcanina da im prodam neke pit-bulove i sedeli su desetak dana kod nas .I sad jezik sporazumevanja je bio tarzan inglis stim sto sam im ja usput6uzduz i popreko sve po spisku .Ljudi su bili puni para i cascavali su sve zivo ,znali su za vece da potrose po 500-600 maraka .Onda su ih provalili moji drugari pa je bilo ziveli -jebiga i sve te gluposti.I u jednom momentu posle tri dana nevidjene zajebancije jedan od njih koji kao ne zna das bekne srpski valjda smo mu dosadili kaZE: '' Misko ja ziveo tri godini u Slovakio ja razume malo sta vi govori nami.''Tad kad nisam propao u zemlju necu nikad.
-
ko im je kriv kad nece da uce srpski
-
stavarno je majmun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
OMG :o :o :o
-
DA BI BAKA ZNALA ŠTA GOVORI AJME BOŽE. ALI NEMOŽEŠ DECU DA UČIŠ OVAKVE STVARI, JOŠ PREBRZO ČE SAMI NAUČIT! *16 *16 *16