Korisničko ime
Lozinka
0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Ja vido dvojcu
Ma bre ne smes nikom vise da das motor,Deki odma pali gumu,a Nesa sa Karaburme uzo od mene motor da ide na more u crnugoru i izasao u Dva tocka,ali na zadnjem