Maj 19, 2024, 02:37:02 pre podne

Autor Tema: Africa Twin RD04  (Pročitano 2286 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

acapn

  • Gost
Africa Twin RD04
« poslato: Maj 15, 2010, 10:55:27 posle podne »
Prodajem Africu Twin RD04, '90to god. Motor je stvarno u extra stanju, odlicno ocuvan. Sve plastike su cele, prva boja, nikad nista krpljeno i zafarbavano. Pre 3 godine je uvezena iz CH, jos uvek ima kompletan fabricki alat. Presla je 64.000 km. Rade obe lampice za rezervu, kao i originalna pumpa za gorivo, pa bih rekao da je to prava kilometraza.

Uradjen je prolecni servis:
-nov filter za vazduh
-promenjeno ulje i filter ulja
-ugradjen indikator napona punjenja
-kociona kljesta komplet rasturena, podmazana i ociscena
-podmazane sve sajle
-promenjeni SVI lageri na tockovima (5 komada)
-lanac i lancanici su bukvalno kao novi

Samo prolecni servis me kostao preko 150e, uradjen je kao da ce motor biti kod mene jos 10 godina (tada nisam planirao prodaju). Motor ima iridijumske svecice, znaci na zamenu svecica mozete da zaboravite duze vreme.

Ima i dosta dodatne opreme:
-Givi touring vizir
-automatski podmazivac lanca
-crash bar
-centralni stender
-nightbreaker sijalice, ugradjen relej za kratko svetlo (za dugo ima fabricki)
-12 V uticnicu

Cena je 2400e bez Givi Maxie i Mivv karbonskog topa sa slika, uz motor ide fabricki auspuh i kofer Givi E36.
Kontakt: 064/255-96-26, Aca

Moguca je zamena za enduro 125cc











« Poslednja izmena: Jun 07, 2010, 01:49:25 posle podne od strane acapn »

Van mreže Zemunac

  • Bajker Bez Granica
  • *******
  • Poruke: 1110
  • AFRIKA TWIN XRV 650 RD 03
Odg: Africa Twin RD04
« Odgovor #1 poslato: Maj 16, 2010, 02:43:17 pre podne »
Je li se to sektaš uplašio Kotline (Kosjerića) i relya AT vs ST!?! (ili je neka sektaška podvala Teneristima?) ;D ;D ;D

acapn

  • Gost
Odg: Africa Twin RD04
« Odgovor #2 poslato: Maj 16, 2010, 09:05:54 pre podne »
Ma jok, nema podvale, nego imam drugi motor koji mi vise odgovara :) Afrika je u garazi pod cebetom, ceka novog vlasnika :)

Van mreže Zemunac

  • Bajker Bez Granica
  • *******
  • Poruke: 1110
  • AFRIKA TWIN XRV 650 RD 03
Odg: Africa Twin RD04
« Odgovor #3 poslato: Maj 16, 2010, 02:13:53 posle podne »
Sada mi je lakše...ne želim sam muštrati Popsya i ostale!!

Koliko vidim, Jagerova RD 03 je otišla, otičiće i tvoja...Samo sam ja dalabu mogao ceniti Afriku za 1600e (dobro je da nije otišla)!!
Mislim da je to motor za ceo život...uzmeš je i dalje ne razmišljaš. Lako je sroditi se sa njom a meni jedino smeta plahovitost koja me tera da malo zavrnem, tako da mi na mojoj nedostaje 30 konja!

Motor koji oprašta...Nočas, na Gazeli sa 130km/h naletim (posle samog mosta i SC, negde kod pumpe, upravcu Zemuna) na uzvišenje...ja lagan, poskoći motor zajedno sa mnom ali sve je bilo u redu. Ne znam kako bih se proveo da nisam bio na Africi već nekoj trkalici!

Sa srećom druže!!

acapn

  • Gost
Odg: Africa Twin RD04
« Odgovor #4 poslato: Jun 07, 2010, 01:47:57 posle podne »
Moguca je zamena za enduro od 125cc. Ko dodje sa keshom ima specijalan popust ;)