Decembar 16, 2018, 11:01:29 posle podne

Autor Tema: MK Road Kings Svilajnac  (Pročitano 1027 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Slobaa

• Suvozac
  • *
MK Road Kings Svilajnac
« poslato: Februar 15, 2011, 06:09:46 posle podne »
Istine radi da se zna. Road Kingsi su se vozili i pre osnivanja kluba,posecivali skupove,druzili se,bili svima iskreni i verni prijatelji. Dva clana kluba koja su ugasila klub Road Kings primljeni su kao decaci koji su se ponudili da rade posao u ime kluba,mi smo jednoglasno njima ukazali poverenje, ne nadajuci se da ce to poverenje biti zloupotrebljeno. I jos uvek nismo svesni njihovog postupka gasenja kluba. Mogli su to da ucine i da nam kazu kako treba lepim,da nas klub ne diraju,a njihov dalji rad i osnivanje novih klubova je njihovo pravo. Samo licno moje misljenje je ko ce ukazati poverenje takvim. Mi sigurno vise necemo. Nas je ostalo osmoro,ali vernih i dostojanstvenih,doslednih imenu koje nosimo. Road Kings se do sada nije oglasavao zato sto nam svi clanovi kluba nisu bili u zemlji a buduci rad ce se zasnivati na znanju svakog clana u svakom trenutku o svim desavanjima u klubu. Kog jednom zmija ujede i gustera se plasi. Za sad toliko samo da se zna.

Veliki pozdrav svim bajkerima Srbije od Road Kings-a,Sloba.

Van mreže Gnjat - MK La Moto

• Administrator
  • Bajker Bez Granica
  • *
Odg: MK Road Kings Svilajnac
« Odgovor #1 poslato: Februar 15, 2011, 09:22:40 posle podne »
Mene kao clana UO MAS-a zanima dali MK "Road Kings" ostaje u MAS-u. Ako ostaje neophodno je dopisom obavestiti UO i predsednika o promenama u klubu i daljem planu rada kluba.
Pozdrav.

Van mreže Slobaa

• Suvozac
  • *
« Odgovor #2 poslato: Februar 15, 2011, 10:50:29 posle podne »
Ostacemo u MAS-u sigurno. Predsednik je delimicno obavesten. Pozdrav!

Van mreže Peđa Soko

• Nedostizni Vozac
  • BMW K 1200 RS, BMW R 1150 GS, SACHS MAD ASS 125
« Odgovor #3 poslato: Februar 01, 2012, 04:25:49 posle podne »
Viste privilegovani na forumu,aaaaaa svileni?Jedini niste zakatanceni!Sila ste,svaka vam cast! ;D ;D ;D