Septembar 22, 2018, 02:54:59 pre podne

Autor Tema: BMW moto klub  (Pročitano 630 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Juzni

• Vozac
  • *
  • Pol: Muškarac
BMW moto klub
« poslato: Jun 04, 2011, 02:30:08 posle podne »
Dragi prijatelji,

Hteo bih da vas obavestim da se pojavila ideja o osnivanju „BMW moto kluba“ koji bi bio clan „BMW kluba Srbija“, a koji bi opet bio clan „BMW kluba Evropa“.
 Vec postoji „BMW auto klub Srbija“ na koji je „BMW klub Evropa“ blago receno ponosni, iznenadjeni brzinom sirenja kluba, brojem clanova za kratko vreme (okupljanje clanova iz Beograda svakog petka – naravno nije obavezno), popustima koji su ostvareni u celoj Srbiji kod mnogih servisa... Uopste, odusevljavaju se razvojem kluba u relativno kratkom roku. Dokazi o tome mogu se naci na zvanicnom sajtu www.bmwaksrbija.com, a o njima je i pisano: Council News 2/2011, BMW Clubs International Council Newsletter.

Slike skupstine na kojoj je auto klub postao punapravan clan i poseta fabrici:

https://picasaweb.google.com/direbmw

https://picasaweb.go...ISalonUFabrici#

Sada se doslo na ideju da se prica prosiri, odnosno da u Srbiji nastane moto klub nalik na „BMW auto klub Srbija“. Napominjem da se ne bi radilo o „fun“ klubu ili klubu ljubitelja, vec kao punopravnom clanu evropskog kluba. O znacaju govori i cinjenica da znak BMW sme da koristi Radulovic, Delta i za sada „BMW auto klub Srbija“. Ovaj klub ne bi bio „protivnik“ ni jednom drugom klubu, to jest nema ogranicenja ako je neko clan ovog ili onog moto kluba jer je ovo razlicita prica. Ekipa automobilista se sastaje svakog petka ispred Interkontinentala, razmene neko novo iskustvo, ako nekom nesto fali na mestu se popravlja, razmene se razne stvarcice – sta ko ima-sta kome treba, pa onda na pice... Nije obavezno, a vrlo korisno. Tako nesto bi se organizovalo i kad smo mi u pitanju.

Krajem avgusta, ili pocetkom septembra ce se odrzati skup na adi Huji na kome bismo i mi mogli da ucestvujemo. Ako ne uspemo da se organizujemo, auto klub ce odrzati skup, a mi mozemo da prisustvom najavimo udruzeni skup za sledecu godinu.

Cela prica je u razradi, pa bih voleo da mi se jave svi oni koji bi bili zaiteresovani za organizaciju lokalnog dela kluba (na nivou grada, regiona...) da popricamo o svemu ovome.
 Da ne bude zabune, nece neka grupa ljudi u Beogradu ili bilo kom gradu biti glavna, a ostali gradovi samo „capteri“, vec smo svi ravnopravni clanovi i BMW moto kluba i BMW kluba, a ja ne pisem da bih osnovao svoj klub i bio predsednik vec cemo o nekakvom vodjstvu odlucivati svi.

060/765-777-3, juzni.ts2000@gmail.com.

Admini, izvinjavam se ako sam nesto pogresio, obavestite me da ispravim
Juzni