Oktobar 24, 2024, 04:54:53 pre podne

Autor Tema: Bajkerski Kod  (Pročitano 17405 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

paperinos

  • Gost
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #20 poslato: Novembar 08, 2008, 08:06:12 posle podne »
Ko to kaze da nije zao...sacekajmo mi malo sa prognozama.
To sto se smeska i prica slatkorecivo ne znaci ama bas nista.
Cerekao se i smeskao i onaj  seksualni manijak Bili Debili, pa opleo po nama sa bombama.... ???

olja

  • Gost
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #21 poslato: Novembar 10, 2008, 12:45:43 posle podne »
Ma ne znam ja nekad prosto vidim zloću u očima (Bili i Džimi su baš bili zlo), al ovaj baš ima tople oči, to obećava...

Van mreže vudu

  • Ultimate Biker
  • ********
  • Poruke: 3829
  • Pol: Muškarac
  • YAMAHA FJR 1300A
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #22 poslato: Novembar 10, 2008, 01:35:53 posle podne »
 Ajde ljudi da se vratimo na temu!!!
VALJEVSKA PODVALA

olja

  • Gost
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #23 poslato: Novembar 11, 2008, 10:57:50 pre podne »
Ja ne znam koji je bajkerski kod i ima li nekih pravila ali bar mogu reći čega bi trebalo bajkeri da se pridržavaju (nebitno da li su free ili u nekom klubu): pomoći na putu (stati bez obzira da li je motorista nepoznat), pomoći i van toga (npr. ja kad sam polagala za motor NIKO mi nije pomogao :-\), poštovati žene, devojke, cice mice, švalerke (ne ponašati se kao stoka bilo rečju, delom), ne napiti se na bilo kom druženju i praviti budalu od sebe....popiti da ali ne oduzeti se i praviti cirkus...
Sad sam ovako nabacala ovde šta bi trebalo, a šta ne. Ima tu još što-šta...npr. ne sedati na motor u alkoholisanom stanju, politika NE, SUJETA ne! Ko ima bolji motor, opremu, žensku, kilometara iza sebe...muka mi je od toga, jer sam okružena tim prepucavanjima gde je ko bio i koliko km iza sebe...

paperinos

  • Gost
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #24 poslato: Novembar 11, 2008, 09:34:05 posle podne »
Kodirani bajkeri...... ;D

olja

  • Gost
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #25 poslato: Novembar 12, 2008, 12:45:10 posle podne »
Ima kodiranih i dekodiranih...

paperinos

  • Gost
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #26 poslato: Novembar 13, 2008, 09:10:26 posle podne »
Pivo i pasulj dekodiraju sve bajkere. ;D

kuratista

  • Gost
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #27 poslato: Decembar 29, 2008, 11:27:27 posle podne »
Zar ja bitno gde sam bio i koliko km sam presao i sa kojim motorom ako sam uzivao sve vreme vozeci se!!!! Moj kodex je budi korektan i pravi ljudi ce to ceniti a za ostale mi nije bitno!!! ;)

Van mreže Rendi

  • Ultimate Biker
  • ********
  • Poruke: 3030
  • Pol: Muškarac
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #28 poslato: Decembar 29, 2008, 11:48:00 posle podne »
Dolaze neka druga vremena video sam na skupu u Zajecaru pet sest njih voze R1 plavi ima plave patike crveni crvene crni crne ljudi slazu boje valjda je to moderno

olja

  • Gost
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #29 poslato: Decembar 31, 2008, 12:00:19 posle podne »
Au, ne mogu da verujem, još im i suknjice fale...kakva to vremena dolaze :icon_scratch:

Zare-T

  • Gost
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #30 poslato: Februar 02, 2009, 04:53:15 posle podne »
Ako zaista želite lep i miran bajkerski provod, sa puno piva, rock,n rolla, i lepih potencijalnih suvozačica, uvek ste dobrodošli na skupovima zajednickim viznjama u MK. Bajkerski kod se i ovde poštuje onoliko koliko ima pravih bajkera, a to je uglavnom "satarija" populacija. Mladima se "brže" živi a bogami i vozi, ali za svakoga ima mesta na putevima i oko njih.
« Poslednja izmena: Mart 15, 2011, 01:52:08 posle podne od strane MR.Čokanlija »

Van mreže cybertoy

  • Dobar Vozac
  • **
  • Poruke: 129
  • Pol: Muškarac
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #31 poslato: Februar 09, 2009, 02:46:46 posle podne »
Evo jednog zanimljivog bajkerskog koda koji sam u dokolici sam sastavio,a odnosi se iskljucivo na clanove MK Valjevo!!
Sale nikad na odmet,a samo da znate ovde ima i ozbiljnih stvari!!!
МК В

Van mreže BorisMotoMiric

  • Dobar Vozac
  • **
  • Poruke: 142
  • Pol: Muškarac
  • CBR 600 F2
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #32 poslato: Februar 10, 2009, 05:09:09 posle podne »
Taj rad :D

Da nemam bajk upuco bi se !
BorisMotoMiric-MK Vrsac

Van mreže Ale

  • Vozac
  • *
  • Poruke: 91
  • Pol: Muškarac
    • MESSENGERS MC SERBIA
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #33 poslato: Februar 13, 2009, 10:15:49 pre podne »
Bravo brate... respect... i mi imamo nešto slično kod nas. Naime interni dogovor ako neko od nas sedne na svoje prevozno sredstvo a u vidno neuračunljivom stanju istom se ukazuje pažnja i pristupa oslobađanju od tog blaženog stanja ...hehe ... te ga ili osvestimo ili prevezemo na krajnju destinaciju a prevozno sredstvo takođe ali naravno sa drugim jahačem odpeljamo zajedno sa blaženim drugom ... hehe znam iz iskustva i to više puta.
Biker forever....

Van mreže gargi

  • Suvozac
  • *
  • Poruke: 28
  • Pol: Muškarac
  • Aprilia rsv 1000rr factory
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #34 poslato: Septembar 22, 2009, 01:53:59 posle podne »
Hi,hi,hi  blaženi drug... što dobro zvuči ;D
Bogu fala što sam lala

snoopuza

  • Gost
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #35 poslato: Decembar 24, 2009, 01:21:38 pre podne »
Много

Van mreže Baffy

  • Totalni Moto Manijak
  • ******
  • Poruke: 584
  • Pol: Žena
  • Live to ride...
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #36 poslato: Februar 12, 2011, 04:05:30 posle podne »
Nažalost malo je danas bajkera koji cene Bajkerski Kod i malo je mladih bajkera danas koji hoće da poslušaju priče starijih i iskusnih i da idu njihovim stopama. Danas većina pravi neke svoje pravilnike i skoro ni jedan ne sadrži ono što ima stari bajkerski kod. Ako ovako nastave bojim se da će bajkeri izumret i da će ostati samo neki "klanovi" koji će se međusobno mrzeti  :'(
NE BRŽE OD ŽIVOTA......PUN GAS PA POLAKO...
NEVER ride faster than YOUR angel can FLY!!!

Van mreže ice indy

  • Profi Vozac
  • **
  • Poruke: 207
  • Pol: Muškarac
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #37 poslato: Februar 12, 2011, 04:25:53 posle podne »
Nažalost malo je danas bajkera koji cene Bajkerski Kod i malo je mladih bajkera danas koji hoće da poslušaju priče starijih i iskusnih i da idu njihovim stopama. Danas većina pravi neke svoje pravilnike i skoro ni jedan ne sadrži ono što ima stari bajkerski kod. Ako ovako nastave bojim se da će bajkeri izumret i da će ostati samo neki "klanovi" koji će se međusobno mrzeti  :'(

Brate neznam zasto saosecam sa tobom ... al mora zato sto istinu govoris (na zalost i realnost)
LIVE TO RIDE , RIDE TO LIVE
2 SU NAM TOCKA , A 1 ZIVOT
NE BRZE OD ZIVOTA

Van mreže Baffy

  • Totalni Moto Manijak
  • ******
  • Poruke: 584
  • Pol: Žena
  • Live to ride...
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #38 poslato: Februar 12, 2011, 05:44:32 posle podne »
Brate neznam zasto saosecam sa tobom ... al mora zato sto istinu govoris (na zalost i realnost)

Govorim zato što znam mladih osoba dosta (ne pripaaju ni jednom klubu) kojima je brzina najvažnija kao i novac i to ko je jaci i uspešniji u životu (tj ko lagodnije prolazi bez truda)...  Ne polažu puno brige na to kakvi će sesti za motor i sedaju bez opreme samo da bi pokazali da su oni neke baje... Proće pored nekog bajkera kome je stao motor ili koji ima neki problem a kad ga upitaš zašto nije stao reće ti "pih, nije to moja stvar niti moj problem, zašto da se mešam".....

Mnogo je još stvari tu.... Danas još uvek postoje dobri klubovi i bajkeri ali mladih je sve više a ako se nastave tako ponašat "pojedinci" ko zna do čega će dogurat za 10-20god i da li će bajkeri postojat i tad...

Zato mi je drago da sam na ovom forumu i da se družim sa ljudima koji predstavljaju PRAVE bajkere i da pripadam njima  :D
NE BRŽE OD ŽIVOTA......PUN GAS PA POLAKO...
NEVER ride faster than YOUR angel can FLY!!!

Van mreže Sveta SD

  • Bajker Bez Granica
  • *******
  • Poruke: 1878
  • Pol: Muškarac
Odg: Bajkerski Kod
« Odgovor #39 poslato: Mart 03, 2011, 11:29:12 posle podne »
Nažalost malo je danas bajkera koji cene Bajkerski Kod i malo je mladih bajkera danas koji hoće da poslušaju priče starijih i iskusnih i da idu njihovim stopama. Danas većina pravi neke svoje pravilnike i skoro ni jedan ne sadrži ono što ima stari bajkerski kod. Ako ovako nastave bojim se da će bajkeri izumret i da će ostati samo neki "klanovi" koji će se međusobno mrzeti  :'(
BRAVO