Korisničko ime
Lozinka
0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Dakle kolege bajkeri imate li svoj kutak za popravku motora i njegovo parkiranje.
Imam garažu, i sve automobile držimo napolju, jer je moj motor u njoj!