Jul 27, 2021, 05:10:16 posle podne

Autor Tema: NAJGORI SKUP U 2008.  (Pročitano 10473 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vudu

• Ultimate Biker
  • Pol: Muškarac
  • YAMAHA FJR 1300A
NAJGORI SKUP U 2008.
« poslato: Oktobar 08, 2008, 02:55:14 posle podne »
 Izjasnite se,koji je najgori skup ili skupovi na kome/kojima ste bili u 2008!

Evo da ja pocnem!

MK Slow Wheels-Valjevo

Da ne bi neko pomislio da se radi o revansizmu,jer sam bio clan pomenutog kluba,evo i objasnjenja:

-nije bilo satre ili satri gde bi se ucesnici skupa sklonili od kise ili pojeli pripremljeni rucak
-bina-katastrofa
-nije bilo transformatora,pa ili slusate izvodjace ili radi rasveta
-nisu otkazane trke ubrzanja iako je padala kisa,pa je doslo do pada izazvanog ovim okolnostima,srecom bez vecih posledica
- ...

Ja sam pokusao da budem iskren i realan,iako rizukujem pogorsanje odnosa sa pomenutim klubom,sto ocekujem i od Vas!
 Sve dok ne budemo spremni da u lice ili javno kazemo sta mislimo,nece biti ni pomaka na moto-sceni Srbije!!!
VALJEVSKA PODVALA

Van mreže misa r1

• Ultimate Biker
Odg: NAJGORI SKUP U 2008.
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 08, 2008, 03:29:48 posle podne »
Doco ja sam ti dao predlog i hvala sto si ga dozvolio.Sto se tice najgoreg skupa to je Valjevo bez konkurencije nije mi za mene nego ljude koje sam vukao iz Beograda po onoj kisi i nadam se da je organizator zavrsio takve izlete u MAS-u,ali sreca je da postoji Bora nosonja pa smo to malo ublazili HVALA.Pozdrav za Valjevo.

Van mreže Dexxter

• Ultimate Biker
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 08, 2008, 04:44:02 posle podne »
U Valjevo na skup nisam bio. Ali po meni je ubedljivo najgore bilo u Sutomore.

Van mreže VICTORY

• Totalni Moto Manijak
  • Pol: Žena
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 08, 2008, 05:27:47 posle podne »
e doco obicno se konfrontiramo,
ali evo prilike da se i slozimo
svaka ti je zlatna
sva sreca,te Bogu fala tatoo bife je u valjevu

Van mreže Raja

• Nedostizni Vozac
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 08, 2008, 09:40:57 posle podne »
Ja bih rekao da je bilo jos nekoliko skupova koji su imali sator a kao i da ga nije bilo,imali wc a kao i da ga nisu imali.WC bez krova i nije WC ili jedan na trista ljudi.Bez ikakvog desavanja u kampu bez reci dobrodoslice tako da je tesko reci koji je najgori.A opet sa druge strane svi su oni ulozili verovatno i dosta truda i oko takvog skupa.Mozda nisu imali sa kime da iznesu tu celu organizaciju a mozda nisu ni zeleli drustvo.Ja razumem da neko pravi prvi skup pa i nezna kako i sta treba ali stari klubovi koji postoje vec dugo to nerazumem.Tako da se meni vise svidja samo ono NAJBOLJI skup.

Van mreže Baja

• Vozac
  • *
  • FOREVER 1%
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 09, 2008, 09:49:00 pre podne »
Sto se tice revansizma ne moze ga biti jer niste ni ucinili nista sto se tice moto sporta u Valjevu,sem sto nas ogovarate  svuda.Sto se tice moto skupa bina i ozvucenje su bili profesionalni ( dao bog da vise njih imaju takvo ) a postavljeno je 10 manjih belih satri da moze svako sa svojom ekipom da bude posebno,a ne da mu svaka pijana budala sedi za vratom.Jedino smo krivi za vreme ali nisam ga ja stelovao.Trke sam hteo da otkazem ali su oni sami pocelio da divljaju po stazi pa sam odmah prekinuo i pustio saobracaj.Uz put niko da pomene 500l piva poklonjenih bajkerima i gradjanstvu pored staze.Lako je duvati u punu mesinu neka neko uradi koliko i nas klub na bajkerskom razvoju Srbije ja mu skidam kapu.Do tada razmislite gde ste bili sa motorom sem pored racunara .   
SERBIAN BAJKER FOREVER

Van mreže dencse1

• Moto manijak u usponu
    • mwp
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 09, 2008, 06:23:37 posle podne »
Sto se tice revansizma ne moze ga biti jer niste ni ucinili nista sto se tice moto sporta u Valjevu,sem sto nas ogovarate  svuda.Sto se tice moto skupa bina i ozvucenje su bili profesionalni ( dao bog da vise njih imaju takvo ) a postavljeno je 10 manjih belih satri da moze svako sa svojom ekipom da bude posebno,a ne da mu svaka pijana budala sedi za vratom.Jedino smo krivi za vreme ali nisam ga ja stelovao.Trke sam hteo da otkazem ali su oni sami pocelio da divljaju po stazi pa sam odmah prekinuo i pustio saobracaj.Uz put niko da pomene 500l piva poklonjenih bajkerima i gradjanstvu pored staze.Lako je duvati u punu mesinu neka neko uradi koliko i nas klub na bajkerskom razvoju Srbije ja mu skidam kapu.Do tada razmislite gde ste bili sa motorom sem pored racunara .   

čovek je potpuno u pravu.....ovo sa najgorim skupom je donekle glupost,a i vodi do toga da će na kraju svi ići jedino na skup u organizaciji svog kluba,jer su svi ostali skupovi loši....(osim naravno"našeg")
po meni koliko god bio loše organizovan bilo koji skup,samim tim što je uopšte organizovan,zaslužuje pohvalu,a na kraju krajeva svaki organizator je nakon završetka skupa svestan svojih propusta,i ti propusti se uglavnom više ne dogode....a 90% ljudi na ovom forumu je bilo uključeno  barem jednom u organizaciju nekog skupa,te je suvišno pričati o tome kakva su vremena i koliko je truda,vremena i najbitnije PARA potrebno za organizaciju jednog moto-skupa....i onda još dodaj kišu na sve to.....
i eto ti "najgori skup"....
da rezimiram:i najgori skup je za pohvalu,samim tim što se neko potrudio da do njega dođe,a ako već nešto pohvalimo,onda to sigurno nije naj gore!!!!

Van mreže misa r1

• Ultimate Biker
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 09, 2008, 06:31:53 posle podne »
motor smo vozili do Valjeva a to je najgori moto skup  bez konkurencije.

Van mreže Dexxter

• Ultimate Biker
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 09, 2008, 06:45:01 posle podne »
Nije ovde rec o vredjanju i omalovazavanju bilo cijeg skupa. Vec je rec o tome da se odredi najgori skup i da se iskazu njegove mane. Nije sramota imati najgori skup. Sigurno da do toga nije namerno doslo.

Bas zato da bi svi mi vidali sta su greske i sta je to sto treba voditi racuna da se ne desi. Tema je postavljena dobronamerno, i nema potrebe da preraste u temu mrznje.

A kisa moze da napravi malu pometnju, ali zato prava zurka je tek posle kise. ;)
Pre svega ja sam ove sezone od oko 8000km vozio bar 3000 po kisi. I bilo mi je lepo. :D

Van mreže grunf014

• Bajker Bez Granica
  • Yamaha XJ 900s Diversion Streetfighter
    • M.K.Valjevo
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 09, 2008, 07:26:12 posle podne »

čovek je potpuno u pravu.....ovo sa najgorim skupom je donekle glupost,a i vodi do toga da će na kraju svi ići jedino na skup u organizaciji svog kluba,jer su svi ostali skupovi loši....(osim naravno"našeg")
po meni koliko god bio loše organizovan bilo koji skup,samim tim što je uopšte organizovan,zaslužuje pohvalu,a na kraju krajeva svaki organizator je nakon završetka skupa svestan svojih propusta,i ti propusti se uglavnom više ne dogode....a 90% ljudi na ovom forumu je bilo uključeno  barem jednom u organizaciju nekog skupa,te je suvišno pričati o tome kakva su vremena i koliko je truda,vremena i najbitnije PARA potrebno za organizaciju jednog moto-skupa....i onda još dodaj kišu na sve to.....
i eto ti "najgori skup"....
da rezimiram:i najgori skup je za pohvalu,samim tim što se neko potrudio da do njega dođe,a ako već nešto pohvalimo,onda to sigurno nije naj gore!!!!
Ovde se ne slazem sa tobom ni malo! Ako nisi sposoban da obezbedis minimum uslova za ljude koje ces ugostiti onda ne treba ni da pravis skup!!!
Iskreno ne mogu da se odlucim koji je bio gori, ali definitivno 2 najgora skupa ove godine su: "m.k. Romanija" Sokolac i "m.k. Slow Wheels" Valjevo a evo zasto:
1) m.k. Romanija- Skup napravljen na parkingu  :icon_scratch: ispred neke hale, naplacivan ulaz po coveku a ne po motoru, satra postavljeva tako da je malo jaci vetar umal' nije oborio, kamp prostor obezbedjen u hali  :icon_scratch: posle svirke  :icon_scratch: , wc nije bilo moguce naci, na defile je isao svako na svoju ruku! Skup toliko interesantan i dobro organizovan da smo se posle par sati vratili za Bratunac!
2) m.k. Slow Wheels- Da ne ponavljam gore navedeno, tacno je sve sto je napisano u prvom postu!!! Pored toga ulaz u kamp je bio ocajan, vise ljudi je vreme provelo u "Lovackom domu" nego na samom skupu( jer si samo tu imao stolice da sednes), domacine si mogao da nadjes samo na kapiji, defile je organizovan navrat- nanos tako da je vise od polovine prisutnih ljudi ostalo kod kampa!
p.s. E sad malo licno posto se osecam prozvano: U pravu si sto se tice moto scene u Valjevu: da tebe nije bilo ni "m.k. Lion's"-i, niti "m.k. Valjevo" nebi postojali!!! Vise su ova 2 kluba ucinila za ovih godinu dana nego ti za svo vreme postojanja tvog kluba! E sad sto se tice skupa: Toliko o organizaciji kada si dozvolio da ti ucesnici pocnu sami da divljaju, a osim toga postoji i video klip na "You Tube" pa ko nije pogledao nek' pogleda. Tacno je da je postojalo belih satora( BASTENSKIH) ali ne toliko kao sto ti tvrdis vec cela 4 i to: Pod jednim si prodavao majice, pod drugim su kuvarice delile hranu( ima i slika koju je Gnjat okacio), pod 3-cim je bila cisterna sa pivom, a samo je jedan bio prazan sa 2 klupe! Ocigledno je toliko ljudi i ocekivano na skupu. Toliko o tome!!!
Izvinjavam se za OFF ali ovo nisam mogao da precutim!
4 TOCKA SLUZE ZA PREVOZ TELA- 2 SU ZA DUSU!!!

Van mreže vudu

• Ultimate Biker
  • YAMAHA FJR 1300A
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 10, 2008, 01:09:47 pre podne »
Sto se tice revansizma ne moze ga biti jer niste ni ucinili nista sto se tice moto sporta u Valjevu,sem sto nas ogovarate  svuda. 

Istina je da nista nismo ucinili u vezi moto sporta u Valjevu,jer on i ne postoji!
 Ali je i istina da smo povratili postovanje vecine bajkera u Srbiji,koje je smo bili izgubili,u najvecoj meri,zahvaljujuci bas tebi!!!

Sto se tice moto skupa bina i ozvucenje su bili profesionalni ( dao bog da vise njih imaju takvo ) 

Ocigledno,da ti i ja,imamo potpuno razlicitu predstavu o profesionalizmu.
 Svi prisutni su mogli videti da ako radi rasveta,nema muzike i obrnuto.Ajde,reci mi,koliko topova je radilo za vreme svirke?Ja sam izbrojao dva!!!A mozda je bio fazon,underground svirka,samo ja to nisam ukapirao!!!

a postavljeno je 10 manjih belih satri da moze svako sa svojom ekipom da bude posebno,a ne da mu svaka pijana budala sedi za vratom.

Neka ovu tvoju tvrdnju demantuje konstatacija i fotografija jednog od,moras priznati,kompetentnih gostiju!!!

Kisa je bila dosadnija nego kod nas. Nije mi samo jasno zasto Baja nije postavio stolove i satru da se sedne da se jede i da se ljudi sklone od kise?

Do tada razmislite gde ste bili sa motorom sem pored racunara .   

Nema sta da razmisljam! Ove sezone 14 skupova:     
 Majilovac,Smederevo,Umag,Sabac,Lazarevac,Trebinje,Istocno Sarajevo,Pancevo,Valjevo,Bijeljina,Obrenovac,Bratunac,Banja Koviljaca,Ruma uz jos masu neobaveznih voznji!

A posto si ti majstor medijskih manipulacija,da priupitam jos nesto!
 Koliko je ljudi sa strane bilo na skupu MC Slow Wheels,a koliko na promotivnoj zurci MK Valjevo?A da ne pricam o zurci MK Lion's !!!
 Koliko je bajkera iz Civija,Era,Titansa,Warriorsa,Familije,Dragonsa itd. bilo na tvom skupu,a koji su bili tradicionalni gosti na Divcibarama,na skupu koji smo zajedno organizovali,bar na papiru,jer nisi nikome dozvoljavao da ucestvuje u organizaciji,tako da si jedino ti odgovoran za sve lose ili dobro na tim skupovima!
 Da li je bilo prijatno podnositi podjebavanje tipa:"Hoce li biti tanjira na skupu ili da ih ponesemo od kuce?" ili " 'Oce li biti dovoljno pasulja ili da spremimo lovu za kafanu?" Ova pitanja su postavljali ljudi meni,a ne tebi,jer od tebe nisu mogli ni dobiti odgovor,zbog tvoje zauzetosti bitnijim pitanjima!
 Da li znas da ove godine neces dobiti ni dinara od Turistickog saveza Valjeva,jer se nasao,najzad,neko pametan ko ne daje lovu na lepe oci,nego je prosetao do "Lovackog doma" i video katastrofu svojim ocima!!!

A evo i misljenja jednog Valjevca,o skupu u Valjevu,koji nije ni u jednom klubu!!!

OVO SKUPA NIJE VIDELO. SRAMOTA ZA GRAD U KOM IMA 995 MOTORA PO ZADNJEM IZVESTAJU MUP-A.NARAVNO I ZA GRUGA BAJICA.
VALJEVSKA PODVALA

Van mreže bokilic

• Totalni Moto Manijak
  • brmmmm brmmmm
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 10, 2008, 08:36:47 pre podne »
nedaj boze da se srbi sloze,pa zar dotle doslo... :-X :-X :-X..
umesto da zaboravite na zaradu,na profite,na razno razna rivalstva vi se svadjate i prepucavate ko neka deca,nemogu da ocenjujem taj skup,jer nisam bio na njemu,ali se za iducu godinu dogovorite pa lepo isplanirajte,izbacite moguce prpouste i greske pa osvetlajte obraz vaseg grada,,,,
brm brmmmmmmmm

Van mreže Baja

• Vozac
  • *
  • FOREVER 1%
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 10, 2008, 09:44:45 pre podne »
Najlakse je doci na moto susret i odvesti goste u tudji kafic a onda stavljati slike na internet.Sami vasi postupci i ogovaranja tipa alapaca ne zasluzuju niciju paznju.Pokusao sam da od nekih ljudi napravim bajkere ali to ne ide.Bajkerski kod treba procitati.Kakav je covek koji lose prica o bajkerima iza ledja a onda ih casti picem.Setite se sta ste pricali o Mostarcima a zovete ih u goste.Moto susret se organizuje 11 godina i bice i 12 sigurno.Lionsi su klub koji su dobri sa nama i ne mesajte ih u vase sitne igre .Svako ima prava na svoj komnentar ali su vasi neumereni i tipa su ogovaranja tako da ostajem pri stavu da me vas klub " ne zanima".ISTINA JE TAMO NEGDE.
SERBIAN BAJKER FOREVER

Van mreže grunf014

• Bajker Bez Granica
    • M.K.Valjevo
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 10, 2008, 05:30:04 posle podne »
nedaj boze da se srbi sloze,pa zar dotle doslo... :-X :-X :-X..
umesto da zaboravite na zaradu,na profite,na razno razna rivalstva vi se svadjate i prepucavate ko neka deca,nemogu da ocenjujem taj skup,jer nisam bio na njemu,ali se za iducu godinu dogovorite pa lepo isplanirajte,izbacite moguce prpouste i greske pa osvetlajte obraz vaseg grada,,,,

Ovako, bio sam clan gore pomenutog kluba skoro 10 godina, i za svo to vreme su postojala samo 2 misljenja: Bajino i ono koje nije u pravu!!! Sa takvim covekom ne moze se dogovoriti nista, jer se sve vezano za organizaciju drzi u tajnosti i organizuje kako on hoce!!! Toliko o tome.

@ BAJA
Najlakse je doci na moto susret i odvesti goste u tudji kafic a onda stavljati slike na internet.
Toliko o tome koliko je gostima bilo zanimljivo na skupu( inace su ostali u BIFE-u do 04h)!

Lionsi su klub koji su dobri sa nama i ne mesajte ih u vase sitne igre .
Ako pod dobrim smatras njihovo ponasanje sa proslogodisnjeg skupa onda u redu!

Moto susret se organizuje 11 godina i bice i 12 sigurno.
Na prvoj skupstini MAS-a licno cu traziti da ti se oduzme termin u kalendaru! Bolje da Valjevo ni nepostoji u kalendaru MAS-a nego da ga brukas vise!!!

Svako ima prava na svoj komnentar ali su vasi neumereni i tipa su ogovaranja tako da ostajem pri stavu da me vas klub " ne zanima".
Ovo niti jednog trenutka nije ogovaranje vec suve cinjenice koje su izneli i drugi posetioci, a ne samo mi! Ja znam da istina boli, sta da se radi kada stvari stoje tako!!!

Van mreže Splinter

• Bajker Bez Granica
  • Harley Davidson FLSTF
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 10, 2008, 09:06:46 posle podne »
@Baja
Sta bi sa sajtom? Nisi mi posalo link!
. . . и онда је Мрмот завио чоколаду у фолију!

Van mreže misa r1

• Ultimate Biker
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 17, 2008, 01:33:24 pre podne »
Staje bajkeri sta se stidite zar niko nema nista da kaze ili necete da se zamerate. ??? :icon_scratch: :-\ :D ;D ;D ;D ;D

Van mreže dejansd

• Bajker Bez Granica
  • KAWASAKI ZX-6
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 17, 2008, 02:04:19 posle podne »
Staje bajkeri sta se stidite zar niko nema nista da kaze ili necete da se zamerate. ??? :icon_scratch: :-\ :D ;D ;D ;D ;D
pa kada sam video da su pojedini skupovi proglasavani za skupove u mesecu
a nisu ni osnovno ispunili .sta da komentarisem nema svrhe a i zasto bi sve je bilo u redu  :P :P
SMEDEREVO SRBIJA

Van mreže misa r1

• Ultimate Biker
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 17, 2008, 03:35:02 posle podne »
Deki da cujem tvoje misljenje nekom najbolji tebi najgori. ;)

Van mreže grunf014

• Bajker Bez Granica
    • M.K.Valjevo
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 17, 2008, 05:23:31 posle podne »
pa kada sam video da su pojedini skupovi proglasavani za skupove u mesecu
a nisu ni osnovno ispunili .sta da komentarisem nema svrhe a i zasto bi sve je bilo u redu  :P :P

Ja sam najiskrenije napisao koji su skupovi po meni bili najlosiji ove sezone( licno sam ih posetio), i smatram da nam je svima u cilju da se oglasimo i javno kazemo ko sta o kojim skupovima misli, jer sve dok tako ne uradimo bicemo zatrpani gomilom skupova koji nisu vredni pomena a ne odlaska na iste. Zato samo napred, pucajte braco da nam svima bude i bolje i lakse!!!

Van mreže vudu

• Ultimate Biker
  • YAMAHA FJR 1300A
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 17, 2008, 06:33:42 posle podne »
 A,sto bi se o ovome pisalo?
 Najbolje je po kuloarima i iza ledja pricati,a onda u licnom kontakti kez od uva do uva,malo tapsanja po ramenu, i mirna Backa >:(
VALJEVSKA PODVALA